Gra Call of Duty 2 i Patch 1.3

Witam!

Mój problem jest natury przedziwnej. Po dłuższym okresie “niegrania”, postanowiłem znowu zainstalować grę Call of Duty 2. Ponieważ grę instalowałem już wielokrotnie, miałem nadzieję że i tym razem wszystko przebiegnie miło, sprawnie i przyjemnie. Jednak ku mojemu zdziwieniu, zainstalowanie najnowszej łatki do gry - patcha 1.3 okazało się niemożliwe! Po uruchomieniu instalatora, i chwili odczekania pojawia się komunikat w stylu “Patch został wykryty jako poprzednio instalowany. Jedyną opcją jego instalacji jest jego odinstalowanie. Czy chcesz go odinstalować teraz?”. Po kliknięciu na Tak, instalator w moment pokazuje okno zakończenia. Po ponownym uruchomieniu instalatora występuje ta sama sytuacja.

Podkreślam - że grę reinstalowałem już wielokrotnie, i zawsze gra, jak i patch instalowały się jak najbardziej poprawnie!

Myślę, że jest to błąd “programu” który przeprowadza instalację - InstallShield, ponieważ zawsze przy usunięciu gry wszystkie pozostałości po niej usuwałem, a komputer funkcjonuje bardzo dobrze.

Dla sprawdzenia pobrałem jeszcze wcześniejszą łatkę oznaczoną numerem 1.2 i ku mojemu zdziwieniu… zainstalowała się dobrze !

Proszę o odpowiedź, wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam,

Adam.

:frowning: ? Pomoże ktoś ?