Gra chce ciągłego restartowania kompa

Witam

Mam problem. Mam grę Rush for Berlin. Na starym komputerze nie działa. Potrzebna jest minimum geforce 3 a ja miałem 2. Teraz gdy mam geforce gtx 560ti gra również nie chodzi. Po instalacji klikam uruchom. Gra pokazuje aby zrestartować kompa. I tak w kółko. Mam windows 7 64 bity i procka intel core i5 2500k.

Drugi mój problem to pad. Gdy włączyłem battlefield heroes i chciałem grać padem to mój żołnierz tylko stał i nic.

Uruchom w trybie zgodności z np Win XP. Jeżeli nie to znaczy że masz ZA NOWĄ karte graficzną i kompa (podobny problem miałem ze Star Wars Knight of The Old Republic - działało na Athlon 3000+ i Radeon X600, ale na C2D i GF 9800GT już nie chce bo grafika za nowa i wariuje).

Dobra. Gra się uruchomiła po instalacji patha 1.23. Ale pad nadal nie działa. Czy jeśli w grze jest do wyboru klawiatura myszka lub joystick to jest jakaś możliwość gry na padzie ?

Może zadziała opcja joystick, a jeżeli nie to pewnie nie - gra jest dość stara, pady nie były wtedy tak bardzo rozpowszechnione na kompach.

Mam teraz inne pytanie. Znalazłem emulator do pada. Xpadder. Jest tam już profil do nfs underground 2. Wypakowałem go i uruchomiłem. Jednak gdy podłączam pada do gry nadal nic nie działa.

Widać gra nawet z emulatorem nie pójdzie. Pozostaje Ci standardowa metoda kontroli przewidziana przez autorów gry.

Znacie jakąś fajną wyścigówkę na której pójdzie pad ? Tak żeby ważyła nie więcej niż 2gb ? Oczywiście dlatego że nie mam miejsca na HDD