Gra chce ciągłego restartowania kompa


(wymiatacz01) #1

Witam

Mam problem. Mam grę Rush for Berlin. Na starym komputerze nie działa. Potrzebna jest minimum geforce 3 a ja miałem 2. Teraz gdy mam geforce gtx 560ti gra również nie chodzi. Po instalacji klikam uruchom. Gra pokazuje aby zrestartować kompa. I tak w kółko. Mam windows 7 64 bity i procka intel core i5 2500k.

Drugi mój problem to pad. Gdy włączyłem battlefield heroes i chciałem grać padem to mój żołnierz tylko stał i nic.


(Pharun) #2

Uruchom w trybie zgodności z np Win XP. Jeżeli nie to znaczy że masz ZA NOWĄ karte graficzną i kompa (podobny problem miałem ze Star Wars Knight of The Old Republic - działało na Athlon 3000+ i Radeon X600, ale na C2D i GF 9800GT już nie chce bo grafika za nowa i wariuje).


(wymiatacz01) #3

Dobra. Gra się uruchomiła po instalacji patha 1.23. Ale pad nadal nie działa. Czy jeśli w grze jest do wyboru klawiatura myszka lub joystick to jest jakaś możliwość gry na padzie ?


(Pharun) #4

Może zadziała opcja joystick, a jeżeli nie to pewnie nie - gra jest dość stara, pady nie były wtedy tak bardzo rozpowszechnione na kompach.


(wymiatacz01) #5

Mam teraz inne pytanie. Znalazłem emulator do pada. Xpadder. Jest tam już profil do nfs underground 2. Wypakowałem go i uruchomiłem. Jednak gdy podłączam pada do gry nadal nic nie działa.


(Pharun) #6

Widać gra nawet z emulatorem nie pójdzie. Pozostaje Ci standardowa metoda kontroli przewidziana przez autorów gry.


(wymiatacz01) #7

Znacie jakąś fajną wyścigówkę na której pójdzie pad ? Tak żeby ważyła nie więcej niż 2gb ? Oczywiście dlatego że nie mam miejsca na HDD