Gra czy wirus? - sam już nie wiem - błędy w kompie

(blahax99) #1

Coś mi się zaczęło robić, że komp mi się zaczął ścinać, myślałem, że to przez kody w simach 2, mam wszystkie dodatki zainstalowane, w tym dwa pożyczone od kumpli. No to odinstalowałem grę... A właściwie deinstalowałem według instalatora, ale nie wszystko poszło tak jak miało. Teraz miałem zainstalować simsy od nowa a komputer pisze, że ostatni dodatek jest zainstalowany niepoprawny, a reszta jest nie zainstalowana. Teraz nie wiem jak to, bo avast :!: nie znalazł wirusa. Coraz częściej wyskakują mi błędy. Dopiero co instalowałem XP, czy będę musiał robić to jeszcze raz :?: :?: :frowning:

(matekadamczak) #2

Odinstalowałeś dodatki? Bo najpierw instaluje się czystą grę, a potem dodatki.

(blahax99) #3

Najpierw dodatki odinstalowałem a potem czystą grę a potem zainstalowałem tylko podstawową grę, ale nie chciała się włączyć

Po za tym to czemu program startujący pisze, że mam zainstalowane OŻ, a podczas instalacji Sims 2 (podstawa) instalator nie pytał się o klucz??

(system) #4

Sprawdź w miejscu gdzie to instalowałeś(jeśli standardowa instalacja to C:/Program Files) czy nie ma jakiś plików po tych dodatkach. Jeśli są, usuń.

Użyj CCleaner, żeby oczyścić rejestr.

Co pojawia się jak próbujesz uruchomić grę?

To nie sprawka wirusa, tylko gry.

Jakie błędy Ci się pojawiają?

(blahax99) #5

Błędy:

Gra nie została poprawnie zainstalowana zainstaluj ją ponownie (chodzi o osiedlowe życie, które mam od kumpla)

Jak uruchamiam grę pokazuje się:

-błąd

-Program startowy sims 2 gdzie jest napisane że mam zainstalowane osiedlowe życie (a to nie prawda)

żadne pliki po grze nie zostały a rejestr też już czyściłem

(system) #6

-odinstaluj grę(wcześniej wrzuć gdzieś save)

-wyczyść WSZYSTKO co ma w nazwie The Sims.

-zainstaluj grę i pożycz od kumpla te płytki

-zgraj ich zawartość na dysk i zainstaluj ze setup.exe

(blahax99) #7

Dzięki jak będę się z nim widział to pożyczę i napiszę czy działa

-- Dodane 09.08.2011 (Wt) 8:09 --

Dzięki jak będę się z nim widział to pożyczę i napiszę czy działa

-- Dodane 10.08.2011 (Śr) 21:23 --

Instalują się mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze.