Gra FIFa 2004 z Mega Patch PL

Witam

Po zainstalowaniu Fifa 2004 a następnie Mega Patcha PL z oficjalnej strony już dwukrotnie rozgrywam kilkanaście neczy i później grę wywala do Windowsa i ani rusz :frowning: , a tak bym chciał pograc PL zawodnikami :smiley: . Czy ktoś już może miał podobny problem i go rozwiązał proszę o informację będę dźwięczny

Pozdrawiam !!

Mam nadzieje ze gierka w full nie pirata masz i sprawdz czy ten patch pasuje do twojej wersji gryy

Nie prosilem o pouczenie o piractwie ale oki - nie pirata a patch dlaczego miałby nie pasować jest z oficjalnej strony http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=0

Więc to tak się przedstawia :o

polskie rzeczy zaswe cos sie wala i nienaprawisz tego u innych bedzie oki u ciiebie niet tak to jzu jest

czasem gra wychodzi w kilku wersjach!! patche są robione pod odpowiednią wersję danej gry!! poszukaj w pliku readme fify jaka to wersja i sprawdz czy patch który ściągnąłeś do niej pasuje!! (version>>> jakieś cyferki)

pozdrawiam

Jak patch nie pasuje do danej wersji to do razu wyskoczy kmunkat i nie da sie zainstalować . U Gromano sie zainstalował więc jest od tej wersji.

Co do wywalenie gry to może trzeba by nowe sterowniki do karty , albo odwrotnie, powrót do starych

Na tej stronce co podałeś jest też forum o tej grze Na razie chwilowo nie dostępne.

Gromo mi też wychodziła do windows i mam win 98sea co do wychodzenia zainstaluj sobie “IE 6.0 SP1” ale nie to chciałem chciałem też poprosić o lnk z kturego mugłbym pobrać Mega Patch PL za darmo PLSSSS :lol:

Przeciez kolega podał !!