Gra Forza Horizon 4 - problem z uruchomieniem

Dzień dobry
Mam problem na komputerze Dell G5 15 5587. Po zainstalowaniu gry forza horizon na drugim dysku, gra wczytuje ekran startowy i po 10 sekuendach znika. Zainstalowaniu gry na dysku c (ssd) gdzie jest 105 gb wolnego przy zaawansowaniu 94% wyskakuje błąd “an error occurred while unpacking unable to write data to disk unarc.dll returned an error code 11”.
No ale ok, na drugim dysku instaluje pozytywnie. Szukałem na różnych forach rozwiązania i nic nie pomoga. Zmiana karty graficznej dla tej gry na dedykowaną i nadania priorytetu - zero efektu. Odinstalowanie antywirusa to samo.
Aktualizacje win zrobione, aktualizacje karty graficznej równiez ze strony producenta. , zmiana na tryb deweloperski przy instalowaniu i używaniu, win 10 home wersja 19041.
Poradzi ktoś jak ten problem rozwiązać?
dziękuje

Co to za wersja gry?

No to rzeczywiście aktualizacje zrobione, jak wersja systemu z 2019 roku.

Samych aktualizacji nie znajduje już żadnych nowych. Znajduje wersje 20h2 win, tylko nie wiem czy ta wersja coś nie pokręci mi na innych programach na których mi zależy
gra - Forza Horizon 4 - Ultimate Edition (2018).

Pytam czy to wersja kupiona na steam, na płycie, czy z jakiegoś innego źródła, bo kompresor arc to przeważnie w pirackich wersjach jest używany.

opcja 2

Nie widzę, żeby ta gra była wydana w samodzielnej wersji płytowej, tylko przez sklep MS Store, bo oni są wydawcą. Więc nie pomogę.

Instalacja MultiPack Visuall C++. Zazwyczaj instalujemy je przy okazji gier (pojedyńcze wydania). MultiPack załatwia sprawe kiedy nie wiemy którego dokładnie mnam brakuje link https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/MultiPack_VisualC_Installer.html