Gra + kamera


(Marcinm93) #1

Witam!

Wiem, że jest takie coś na PS2, że podłącza się do niego kamerkę i są tam różne gry, np. że się rusza ręką i tam coś strąca itp.

Jest coś takiego na kompa? (mam kamerke intetnetową).


(Heichaczi) #2

Raczej nie ma .Zakładam nawet że Sony sobie to opatentowało:D nie tak dawno temu byłem w Waszawie na PLAYSTATION EXPERIENCE gdzie można było w to popykac do woli i wygrac fajne nagody:D Tak przy okazji gra się nazywa EYE TOY i wyszło tego już bodajże 3 części ostatnia częśc wyszła z nową kamerką która jest bardziej czuła na światło i wyświetla obraz w lepszej jakości niż poprzedniczka. Tak jako ciekawostke to dodam że ową kamerkę można również podłączyc do pc przez usb , tylko najpierw trzeba pobrac sterowniki z pewnej strony.

Jeśli admin czyta i widzi że nie mam literki "ci" to oznajmiam że dziś mi się coś zrombało i nie mogę tejliterki pisac choc pozostałe polskie działają:confused:


(Dod) #3

Tia, Eye toy super sprawa, znajomy ma... kupa smiechu ;D

Do PC jeszcze czegos takiego nie widzialem i raczej nie zobacze... choc programy wykozystujace kamery internetowe juz sa.


(Heichaczi) #4

Ja mam Singstara:D nie wiem czy wiecie ale obecnie najnowsza część singstara jest po polsku oraz można żpiewać polskie piosenki.Nie myslałem że kiedykolwiek się tego doczekam w grze na PS2


(Lukecieslak) #5

Hej, słuchajcie. Na jakiej stronie można znaleść darmowe sterowniki do EYE TOY'a?? Piszcie tu, w PW albo na gg (dla tych co nie widzą:4240738)


(Błażej) #6

:? Przecież gra EYE TOY jest na PS2!!


(Lukecieslak) #7

No wiem. Ale w necie gdzieś są sterowniki do kamery EYE TOY, tak aby była ona kamerę internetową.


(Marcinm93) #8

Np. jakie?

Oczywiście wiadomo że takie do videokonferęcji. :slight_smile:


(Heichaczi) #9

a jaki masz model kamery? bo to są 2 różne stery do nich, czekam na info


(Lukecieslak) #10

"EYE TOY® USB Camera(for Play Station®2)" się nazywała. Ale słyszałem, że są sterowniki w sieci do niej. Jak ktoś będzie wiedział, gdzie to niech powie.


(Edgarmks) #11

8) Tak to Eye toy ale narazie widziałem go tylko na PS2 :confused: :frowning: niestety,fajnie by miec takiego eye toya na kompa :slight_smile:


(Lukecieslak) #12

Ludzie wy niekumaci czy co??? chodzi o kamerę EYE TOY'a do Play Station 2. Ona normalnie jest do PS2, ale gdzieś w necie są do niej sterowniki, które mogą uczynić ją kamerą do kompa.

No jasne, że widziałeś na PS2. O tę kamerę mi chodzi. Tą co do PS2 jest! !!


(Czech U) #13

Polecam zerknąć na stronę firmy Brontes Processing (http://www.brontesprocessing.com/pl) - myślę, że niedługo przestaniemy zazdrościć Play Station :slight_smile:

Brontes Processing proponuje nam pakiet 5 gier... Ale za to jakich gier! Na stronie dostępne jest demo koszykówki - ale cały pakiet jest po prostu przedni - nosi nazwę Debiut Małego Cyklopa.

Ma powstać też portal o kamerkowych grach http://www.camgames.pl

Mam nadzieję, że chłopaki pracują już nad nowymi grami :slight_smile:


(Ramirez1) #14

tutaj chyba sony się jasno wyraziło nieprawdaż i jeszcze jedno jeżeli sony daje do instrukcji,w książeczkach ipt. "for Playstation 2" to jak myslisz ze do mixera w kuchni też się podłączy?

a na pc jest juz taka gierka która działa na zasadzie Eye Toy'a zobaczcie sami 5696cc8bffca13e2m.jpg