Gra mi sie bardzo tnie

Wymagania mam dobre a gra nazywa się Counter Strike Global Offensive.

Problem jest taki mam mało fps i i duży ping gra mi się bardzo tnie prosze o pomoc jak to zapobiedz.

Karta Graficzna: GeForce GT 610

Procesor: AMX FX-4100 Quad-Core

Ram: 4G

Windows Xp 32bity

Odświeżam

Ściągnąłem i dalej się tnie nie wiem już co mam robić jak karta udźwigła pes 2014 ls 2013 world of tank itd gorsza od niej karta normalnie funkcjonuje pomóżcie .

Twój RAM nie jest obsługiwany w całości, jedyne 3GB pracują. Dobrze by było wgrać Windowsa 7 koniecznie 64 bitowego, podczas gry sprawdzić czy komputer się nie przegrzewa. Programy typu HWMonitor lub CPU-z będą odpowiednie do sprawdzania temperatur procesora i karty graficznej. Ile masz tych FPS?

GeForce GT 610 - gorsza od niej to 440MX?

kolego możesz powiedzieć czy to nie był komputer z allegro z podpiskiem    UWAGA ZESTAW GEJMER PECET DLA GEJMERUF I LICZYCIELI W EKSELU. Jest tyle fps ile powinno być. Podaj nazwę zasilacza i budżet na nową kartę graficzną bo ta jest no do du… przepraszam, do bani. Gdzie kupiłeś komputer ?

Dokładnie nie dziwne, że masz taki efekt jak grafika do biura. Wymiana jest tu konieczna jeśli chcesz coś ugrać, a następnym razem zapytaj tutaj zanim kupisz komputer.