Gra: MU online

Fajna gra typu MMoRPG ;] Goraco polecam!! http://muonline.com !!TO jest globalny server czyli exp x1 ;]

Sa takze private servers - prywatne servy na stronce WOLE JE ! ;]

http://gamecenter.pl

POLECAM TE GRE DLACZEGO??? BO JEST SUPERR :mrgreen:

Mi się osobiście nie podoba. Dlaczego? za słaba grafika i grywalność jak dla mnie. Wolę WoW’a i GW ;]

Nawet Silkroad jest lepszy od tego dziadostwa

Dla mnie ta gra ma takie wewnętrzne FUJ :smiley: . Już lepszą grą jak to opisał kolega wyżej jest silkroad.

WizZz , jak by nie patrzeć to WoW nie poraża grafiką… Więc sorry, ale jak na teraz to super grafę ma Silk, 9Dragons oraz Knight coś tam :stuck_out_tongue:

W takim razie mam pytanie czy grałeś ? Czy wnioskujesz jak większość po obejrzeniu screenów ? Nie bez powodu to najpopularniejszy MMO. A że grafiką specjalnie nie poraża to się mogę nawet zgodzić, ale wez pod uwagę że premiera WoW’a była w 2004 roku, to jakby nie patrzeć już 3 lata. Więc nie ma co porównywać WoW’a np. z 9Dragons które premierę miało w 2007 roku.

btw // w 9Dragons grałem i jak dla mnie to ma grywalność na poziomie MU :stuck_out_tongue:

Tak grałem w WoW’a, ale płacenie abonamentu mnie zniechęciło do grania, jak by tego nie było to bym dalej pogrywał. Może i masz rację 9Dragons to zły przykład, ale Silkroad to już odpowiedni konkurent.

A co do grywalności 9Dragons to, może dlatego, że jest obszerna, w tej grze można robić wiele, wiele i jeszcze raz wiele rzeczy. Rozbudowany tryb nauki skillów to już wyższa szkoła jazdy i chyba to właśnie zniechęca.

Pozdrawiam, Xaros

A mi się to właśnie podoba że w WoW’ie jest abonament :wink: Przynajmniej nie ma tyle dzieci jak w Tibii co neta dostało na komunie. Co prawda mógłby być trochę niższy, ale jest jak jest :stuck_out_tongue: Pozdro :wink:

Noo może i tak, ale dla kogoś takiego jak ja, który jeszcze nie ma stałej pracy to nie jest zabawa :slight_smile: Pamiętam czasy nawalania w Warcrafta 3 :stuck_out_tongue:

W Warcrafta 3 też czasami jeszcze pogrywam :stuck_out_tongue: ale to już rzadko. A tym co nie pasuje abonament w WoW’ie to polecam Guild Wars :wink: Też świetna gra i nic nie trzeba opłacać :wink:

Osobiście moim zdaniem jako były gracz w WoW uważam że ta gra jest świetna jak się dobije do 70 lvl i uzbiera się wszystkie itemki z instantów i heroiców dla własnej postaci i odwiedzi się karazhan parę razy.

Ale po tym jak już widziałeś z 50 razy po każdym instancie i heroicu i było się

z 20 razy w karazhan po prostu ma się już dosyć .

Chociaż trudno mi to mówić ta gra mi się znudziła jak ■■■■■■■ :frowning: przez pół roku grania w nią nie sądziłem że do tego dojdzie. Ale cóż wole te 120 zł za abonament zostawić na modernizację kompa. Pewnie do nie wrócę ale na razie muszę od niej porządnie odpocząć

a ja się nie moge podłączyć do serwa rzadnego …

Jeżeli chodzi Ci o serwy z WoW’a to zapłać abonament załóż konto i dopiero próbuj :stuck_out_tongue:

MU jest całkiem przyjemną gierką i uwzględniwszy datę jej powstania to grafajest na prawdę dobra. Jednak to takie uboższe diablo jesli chodzi o zasady gry. Zdecydowanie wolę 9Dragons. Grafika jest ok, animacje postaci interesujące, spora ilość różnorodnych questów do wykonania (więc aby grać, trzeba angielski znać ;)). Wg mnie ta gra jest bardzo dobra - niestety nie mogę jej porównać do WoW bo nigdy nie grałem w niego, bo jak dla mnie abonament jest zbyt wysoki i wolę kasę wydawać na coś innego.