Gra na 2 pady z dziewczyną

Dzień dobry. Poszukuję ciekawej gry do grania w trybie dwuosobowym z dziewczyną. Nie zależy mi na tym aby była ona jakaś najnowsza i droga bo mój komputer też tego pewnie nie udźwignie, mogą to być starsze tytuły. Zależy mi na tym aby można było w nią grać za pomocą 2 pad’ów oraz fajnie by było gdyby można było ekran podzielić na 2 monitory, a nie tylko jeden na pół. Fifa i broforce odpada bo według dziewczyny mało ciekawa, a simsy znowu mi się nie podobają, poza tym wolałbym w coś 3d, gdzie mamy dwie postacie i coś nimi robimy np. questy. Nie znam się kompletnie na takich grach więc ciężko mi coś samemu wybrać. Fajnie jakby można było tą grę też łatwo pobrać, chyba że jest płatna to też rozważę :smiley:

procesor: Intel Quad 2.4 ghz /
ram: 6gb
grafika: amd radeon hd 7800

Dziękuje bardzo za pomoc i pozdrawiam!

Trine seria
Rayman seria

1 polubienie

Proponuję strip-poker.

1 polubienie

Dość wiekowa gra ale wciąż aktualna: “Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?..” :sunglasses:

2 polubienia

Gra w butelkę, a tak bliżej realnego zadania z tematu to może jakaś wyścigowa z dzielonym ekranem?

1 polubienie

Proponuję: “Unravel Two”

overcooked

Castle Crash, gra ma bardzo niskie wymagania, gra jest trochę ciężka będziesz dość często umierać ale jest przy tym dużo zabawy, setki poziomów broni .itd duża ilość postaci…


I gry z serii LEGO ale te starsze nowsze też możesz sprobowac ale raczej nie będą działać płynnie jakie powinny działać płynnie np.
Harry Potter(wszystkie), Star Wars, Lord of the Rings, Indiana Jones (wszystkie), Pirates of Caribbean, Batman (1i2) i jeszcze kilka się znajdzie, polecam też tę których nie wymieniłem, i niektóre z tych gier są na podstawie filmów .itd…, więc jeśli lubisz np. Harry Potter to gra ci się spodoba…

Takie są wymagania z nowszych lego :

Minimalne wymagania sprzętowe gry lego z 2018

  • System operacyjny : Windows 7/8/8.1/10 ( 64-bitowy )
  • Procesor : Intel i3-3240 / AMD Athlon X4 740
  • Pamięć RAM : 4 GB
  • Karta graficzna : GeForce GTX 560, Intel Iris Pro 5200, Radeon HD 5850
  • Miejsce na dysku : 16 GB.

Z tego co patrzyłem to może odpalisz wszystkie oprócz tych z lat 2018,2017…

Wszystkie z tych gier można tanio kupić…
Z tego co na szybko patrzyłem da się niektóre kupić nawet za 10zł (cena nie powinna przekraczać 50zł za 1 sztukę)

Lepszym wyjściem było by dokupić 2 konsole/tv choćby używaną i mieć możliwość zagrania w lepsze gierki w co-op

-bump-
A sorry teraz doczytałem że 2 pady ale podłączone na kompie xD
To kupić 2 komputer to da to samo co wyżej większy dostęp do ciekawszych tytułów i pozostać przy klawiaturze wtedy możliwości będzie masa.

-MOBA Dota / L.O.L. (jak kto woli )
-RPG/MMO np Divinity czy też Pathfinder / Path of Exile, Grim Down
-Gry akcji /open world: Dying Light, Assasin Creeds

To tylko garstka możliwości według mojego gustu w każdym razie mając 2 osobne komputery można więcej pograć niż grać we dwóch na jednym kompie.

Co prawda słaby masz komp ale cześć tytułów na minimalnych powinno chodzić spokojnie a i starsze ciekawsze gierki się znajdą.

Jak chodzi o granie wspólnie na 1 kompie to jedynie co mi do głowy przychodzi to wyścigi lub bijatyki
czyli klasyka gatunku colin mcrelly czy tekken lub mortal kombat.

Najlepiej od razu kupić 10 komputerów, podpiąć je w LAN i w grać ostro w sieciówki z przyjaciółmi z naszej klasy. Sorry, ale nie każdy ma tyle forsy by pograć sobie z dziewczyną kupować wszystko razy 2.

Jak już kogoś cytujesz to cytuj pełnymi zdaniami bo tekst wyjęty z kontekstu zmienia znaczenie.

Myślałem że chodzi mu o konsole(zmylił mnie ten dopisek 2 pady :P), a potem doczytałem ze jednak ma komputer, a nie konsole dlatego poprawiłem się w drugim zdaniu i zmieniłem na kompa.

Bądź co bądź na czym grają morał ten sam. Więcej możliwości będzie mając każdy osobno swój sprzęt.
Nikt im nie każe kupić odrazu 2 kompy za 5-7 tysi można dokupić jakiś jeden używany w dobrej cenie…

Już widzę jak na tym (zintegrowanym?) Radonie grasz w 3d na dwa monitory ;D
Nie wiem jak wygląda sytuacja prawna, ale sporo gier na Pegasusa było na dwie osoby… Ewentualnie Ultima Online jest grafis, dwa razraczej odpalicie na tym secie.

Divinity: Original Sin 2. RPG. Można grać w single albo w dwie lub więcej osób. Wciągająca fabuła, grafika 3D z rzutu izometrycznego na dłuuuuugie godziny i wieczory.

Kto gra w simsy w dwie osoby :thinking:

Lara Croft and the Guardian of Light ma fajny coop.

Jeśli naprawdę chcecie grać razem i zaliczyć jakąś dobrą grę, polecam Magicką, jestem pewna, że będziecie szczęśliwi. To klasyk i jest naprawdę bardzo zabawny i fajny.

2 polubienia

Overcooked 2

#7:

#17:

edit zrobię zaraz :stuck_out_tongue:

1 polubienie

OK już lepiej.