Gra na komputer!

Witam ! Mam do wyboru prezent na święta grę COD 4 lub coś podobnego .Jak myślicie czy ta gra warta jest tego ,by ją kupic ? przyznam się najpierw spróbowałem zagrac na piracie dla próby zobaczyc czy jest to fajan gra ,która zapewnia rozrywkę na długi czas . Co myślicie o moim wyborze ? Za wszelkie rady wielkie Dzięki.Przy okazji w związku ze zbliżającymi się świętami życzę wszystkim jak najlepszych prezentów !

Zależy, co kto lubi. Jedni lubią gry wojenne, inni sportowe, inni zaś przygodowe, strategie itp. Ten wybór należy do Ciebie. Gra na pewno warta jest swojej ceny. Lubisz gry tego typu, to ten tytuł jest dla Ciebie.

Wybierzesz sam najlepiej :wink:

Od wyjścia na rynek CoD2 mam ją i gram do teraz z takim samym zacięciem. nie ma mowy żeby CoD się znudził…

Polecam chociaż nie mam 4 (jeszcze).

aha

seba86mu , jak myślisz mój komputer uciągnie to na low na multi??

Polecam Ci CoD4, sam ją zakupiłem i nie żałuje, świetny klimat misji, super przemyślany tryb multiplayer i ciekawy pomysł z levelami przyznawanymi w grze multiplayer.

Gram od około miesiąca i ani na chwile mi sie nie znudziła ta gra.

Nie mnie o tym przesądzać :wink: Sądząc po wymaganiach sprzętowych, to raczej tak :slight_smile: Zawsze możesz przetestować grę na swoim sprzęcie w wersji DEMO.

Albo po prostu wejdz tutaj:

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srl