Gra na steam po formacie i zainstalowaniu nowego win10 znikła!

grałem niedawno w civilization 5 i podczas gry wywaliło blu scr wtedy zrobiłem format i zainstalowałem nowego wina . po pobraniu od nowa steama gry nagle nie ma … nie wiem co zrobić sama gra warta ok 20-30 euro a miałem 2 dlc po 30 za 1 czyli ok 90euro , a 90euro to ok 300zł… proszę o szybką pomoc :unamused:

Poza pobraniem Steama, musisz jeszcze pobrać grę.

tutaj chyba chodzi o to że nie ma już przypisanego tytułu do konta.
Loguje się i zonk pusta lista … No i jeszcze save przepadły.
Bardzo ciężka sprawa ślij maile do szefa Steam/Valve … Napewno istnieją ślady tranzakcji i gra wróci - tylko musiś się o to postarać

Być możliwe że stała się taka sama sytuacja jak w przypadku gier free to play to znaczy po reinstalacji systemu a później steama gry nie ma na liście co nie znaczy że nie jest przypisana do konta odszukaj ją w wyszukiwarce w miejscu opcji zakupu powinna być informacja że tytuł znajduje się w twojej bibliotece i wystarczy ją ponownie pobrać naciskając opcje zagraj czy jakoś tak a sama wskoczy na listę jeśli jednak będzie inaczej to tak jak kolega wyżej napisał musisz skontaktować się z Valve.

1 polubienie

Grynie ma na koncie Steam w dziale biblioteka ?

nie nie ma

okej dodam że gre dostałem wraz z dlc na urodziny jako prezent i innego konta

Napisz do supportu Steama, oni zawsze odpisują.

Pokaż screen z biblioteki gier.

ogólnie pisało że konto jest nowe mimo że mam je od około 2 lat

Hmm dziwne by ot tak wcięło grę. Być może klucz był kradziony i dlatego administracja Steam go wywaliła Ci z bazy. Ciężko powiedzieć.

Najlepiej będzie jak napiszesz do pomocy Steam, opisując problem.

nie był kradziony pozatym jakby był to przez 2 lata by go usuneli . juz napisałem czekam na odp

Może głupie pytanie, ale jesteś pewny że​zalogowałeś się na właściwe konto Steam?

Autor tematu zalogował się na niewłaściwe konto.

Prorok ?