Gra na Steam znika / niedostępna

Odebrałem na przecenie za darmo grę Dirt Rally, jest pokazane że gra jest w bibliotece ale jej nie ma, pisało że nie obsługuje języka polskiego, to zmieniłem na angielski, to wyświetla się przez ułamek sekundy w sklepie że się włącza po czym gaśnie i się odświeża strona w sklepie

Sprawdź na forum steama dot. tej gry czy ktoś nie miał takich samych objawów, a jak nie to skontaktuj się z pomocą techniczną steam

Też nie mam. Widocznie gra jest teraz traktowana jako darmowa pokroju PoE. Wejdź w sklep zainstaluj z niego jako podgląd i powinna się pojawić w bibliotece.

Jak mam to zrobić?

W sklepie steam wpisujesz, jaką grę poszukujesz. Jak się wyświetli pozycja, klikasz. Jak w szczegółach o grze jest zagraj, klikasz i powinien się pojawić proces instalacji, a gra powinna być widoczna w bibliotece. Ale się licz z tym, że jak ją odinstalujesz, znowu będziesz musiał odwiedzić sklep w celu instalacji. Tak np. ma wiele darmowych gier.

Pisałem w problemie że w sklepie próbowałem włączyć ale okienko które pojawia się przed instalacją znika po ułamku sekundy i odświeża się strona w sklepie

A możesz wrzucić jakieś zrzuty, jak twój problem wygląda? Próbowałeś kontaktu z support steam?

Odpisali mi że znają problem i nad tym pracują i mam czekać

2 polubienia

I to jest rozwiązaniem twojego problemu. :slightly_smiling_face: