Gra NBA 2k10 na Win7

Witam, na mikołaja dostałem grę NBA 2K10. Jako że się nie interesuje za bardzo koszykówką to dopiero dzisiaj zachciało mi się to zainstalowac. Więc zainstalowałem, niby wszystko ok ale po włączeniu wyświetla się taki komunikat:

5ar3p96gi01pcqoq75cw.jpg

Mam najnowsze sterowniki karty graficznej, .NET framework zainstalowałem do wersji 4.1 beta i nadal nie działa. Mam system x64. Co może być przyczyną?

Wymagania podstawowe to:

Ale najważniejsze to system:

Ty masz Windows 7

Spróbuj, odpalić w trybie kompatybilnym z xp, a jak nie pójdzie to zainstaluj grę w tym trybie. PPM na pliku -> Właściwości -> Kompatybilność -> Zaznacz Uruchom ten program w kompatybilnym trybie dla -> Teraz wybierz z listy XP .

asterisk, co do wymagań to spełniam je chyba dziesięciokrotnie. A system jest vista, to prawie to samo co 7. Już mi się udało uruchomić. Coś tam pogrzebałem i poszło ;p . Można zamknąć.

Witam, mam taki problem - zainstalowałem 2k10 na win 7 i nie potrafi mi zapisać nowego profilu… “Cannot create save on disk”. Nie mam pojęcia jak ten problem rozwiązać, ktoś wie co można z tym zrobić?

Witam.

Mam taki problem. Chce kupić 2k10 na PC, ale mam winows 7 i nie wiem czy będzie mi działać.

Bardzo bym prosił o jak najszybszą odpowiedź czy będzie ta gra działać czy nie.