GRa nie chodzi czy to wina sp3

Mam Windows Xp Sp3 . So3 był od razu na płycie z Windows a chce cofnąć do sp2 bo gra nie chce mi chodzić .

Jak to zrobić ?

Z góry dziękuje .

Nie można się w takim przypadku cofnąć, a gra nie ma prawa działać tylko i wyłącznie na XP w wersji z SP2.

Spróbuj w trybie zgodności z XP SP2 uruchomić te gre.

Tylko jest problem, bo w XP SP3 nie ma trybu zgodności z XP SP2 do wyboru.

Panie, nie chrzań Pan :slight_smile: Przy tej grze jest wyraźnie napisane, że nie działa na XP SP3? Nie chce mi się wierzyć. Podaj o jaką grę chodzi, a na pewno ktoś się znajdzie kto będzie w stanie pomóc z instalacją. SP3 to tak naprawdę zestaw łatek (w większości bezpieczeństwa). To nie ma prawa wpływać na to, czy daną aplikację da się zainstalować, czy też nie.

Chodzi o grę :Rapala_Pro_Fishing. Podczas włączania wyświetla się czarny ekran a. a u mojego brat na gorszym komputerze chodzi w dodatku jeszcze na viście ,

Na jednej ze strony (której wolę nie podawać) ktoś zaproponował takie rozwiązanie (i ponoć to działa). Należy usunąć folder

Rapala Pro Fishing\RPF\Movies

i odpalić potem grę. Tylko, że lepiej go nie usuwaj od razu z dysku, a przenieś gdzieś w inne miejsce na dysku (w razie czego będziesz mógł go skopiować z powrotem).

A gdzie go znajdę ???

No przecież napisałem:

Rapala Pro Fishing\RPF\Movies

Nie wiem na jakim dysku zainstalowałeś tą grę przecież i nie wiem, czy w trakcie instalacji nie zmieniałeś nazwy folderu głównego, tj. Rapala Pro Fishing

tomazi96 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.