Gra nie działa na windows 8

Witam,

mam windows 8,1

pamięć ram 12,0 GB, typ systemu:64-bitowy system operacyjny, procesor x64

karta graficzna NIVIDIA Geforce oraz intel inside core i7

 

Musiałam zainstalować od nowa the sims 3 i dodatki gdyż jak porządkowałam pliki to musiałam naruszyć coś z florderem gry i mi nie działały Wcześniej chodziły dobrze. Teraz gdy włączam grę po ponownym zainstalowaniu gry wyskakuje taki komunikat:Ta aplikacja nie będzie działać na twoim komputerze. Aby znaleźć wersję dla tego komputera. Skontaktuj się z wydawcą oprogramowania ". Co mogę zrobić aby gra działała? Próbowałam uruchamiać grę “z trybem zgodności” ale nic to nie dało.

 

Proszę o rady. ;/

co prawda nie wiele Ci pomogę ale coś musi być na rzeczy z tymi simami. moim siostrom (jedna ma w8.1 a druga w10) co prawda się włączają ale wyrzuca z gry w losowym momencie. także też chętnie podłączę się pod temat, żeby im pomóc

Wcześniej chodziły bez zarzutu więc nie rozumiem dlaczego gra teraz ma z tym problem ;/ .

widzisz, za to siostry miały jakieś problemy odkąd zainstalowały. ale że młodsza z nich lubuje się w tej grze to jakoś szczególnie jej to nie przeszkadza

A gdzie tam coś z Simsami, od Windowsa 8 kiedy wprowadzone ‘‘bajer’’ zwany SmartScreen taki komunikat może Ci wyskoczyć w dowolnym momencie, przy dowolnej aplikacji, nawet tej pisanej pod Win 8 i nowsze.

Zainstaluj na nowo Simsy. Po odinstalowaniu gry, postaraj się jeszcze usunąć wszystkie podfoldery, które należą do gry. 

ok 

@Lila12a program IObit Uninstaller pomoże Ci w usunięciu wszystkich plików gry.

dzięki :slight_smile: eh troszkę kłopotów z tą grą bo ciągle instalowanie i odinstalowanie :smiley: może się uda wcześniej odinstalowałam CCleanerem 

W końcu dojdzie się do tego, co siedzi, że są problemy :slight_smile:

Napisałem już co jest tego problemem, ale widać nie słuchacie :slight_smile:

@Lila12a