Gra nie odpowiada, częsty błąd AppHangB1

Witam.

Zajrzałem tutaj i zobaczyłem ze są ludzie którzy wcześniej borykali się z podobnym błędem lecz usunięcie “syfu” wymaga wielu kroków dlatego proszę o wskazówki.

Dokładnie mam na myśli problem program-eksplorator-windows-przestal-dzialac-t401906-15.html#wrap . Mam nadzieje że pan Łukasz ze chce również i mi pomóc. Wydaje mi się że przebieg będzie zbliżony lecz sam nie potrafię przeprowadzić wszystkich czynności.

Mam następujący problem z błędem AppHangB1, zaczął się on jakiś czas temu ale ostatnim czasem przysparza dużo kłopotów. Zamierzam w sposób zrozumiały i klarowny przedstawić informacje najlepiej jak potrafię. A więc…

Lubie pograć w grę World of Warcraft, jest to praktycznie jedyna gra w jaką gram, gdyż na inne nie ma czasu. W niej też pojawił się problem. Zakupiłem nowy komputer korzystając również z pomocy elektroda pl. O to specyfikacja:

1.Procesor Intel Core i5-3570, Quad Core, 3.40GHz, 6MB, LGA1155, 22nm, 77W, VGA, BOX (BX80637I53570)

2.Płyta główna ASRock B75 Pro3

3.Karta graficzna Gigabyte Radeon HD 7970 GHz Edition, 3GB DDR5 (384 Bit), HDMI, DVI, miniDP, BOX (GV-R797TO-3GD)

4.Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL(9-9-9-24) Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU)

  1. Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5’’, 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)

6.Zasilacz XFX Core 550W 120mm 80+ (P1-550S-XXB9)

7.Obudowa Zalman Z9 - CZARNA

8.Asus DRW-24B5ST SATA CZARNY (DRW-24B5ST/BLK/G/AS) Wewnętrzny PC

System Windows 7 Ultimate

Przy takim ustawieni gra działała na maksymalnych ustawieniach bez zarzutu. Lecz w pewnym momencie przy zmianie terenu które następowało po “śmierci” postaci był chwilowy lecz bardzo drastyczny spadek fpsów, od 50 do 5, po czym wracało do normy. Zaniepokoiło mnie to lecz zlekceważyłem gdyż nie miało to dużego znaczenia przy rozgrywce. Lecz po jakimś czasie problem się nasilał. Widoczny i drastyczny spadek fpsu występował już przy każdym “loading screenie”. A następnie gra zaczęła się zawieszać i ukazał się błąd AppHangB1.

Zaczął on występować coraz częściej i w tej chwili przy 5 loading screenach 1 jest z błędem a czasami są 2 pod rząd. Jest to bardzo uciążliwe nie wspominając o negatywnych skutkach w grze. Na własną rękę próbowałem rozwiązać problem.

Przy pomocy wujka goggle przeprowadziłem:

  • nowa instalacja systemu z formatem dysku systemowego

  • nowa instalacja gry

  • usunięcie folderu ■■■ lecz zrobiłem kopie osobistych ustawien w grze

  • przeprowadzenie prób z włączaniem i wyłączaniem poszczególnych addonow oraz wszystkich naraz ( mini programy zmieniające i czasami ułatwiające rozgrywkę, legalne)

  • odpięcie i podpięcie wszystkich taśm w komputerze

  • zainstalowanie programów do sprawdzenia bezpieczeństwa spyware malware Ccleaner

  • uptade wszystkich sterowników do aktualnej wersji

  • zmiana z Dx11 na Dx9 ( spadek fps ustąpił lecz błąd i tak się pojawił na nast dzień)

  • sprawdzenie kości ram za pomocą programu oraz fizycznie odpinając kolejno po restarcie komputera ( podpiąłem pod różne gniazda żeby wykluczyć jego wadliwość)

To chyba wszystko, w razie czego postaram się uzupełnić. Bardzo proszę o pomoc. Chciałbym rozwiązać problem bez konieczności wysyłania sprzętu do morele.net jeżeli jest problem rzeczy technicznej, oraz oddawać do serwisu komputerowego, jeżeli jest taka możliwość. W internecie nie potrafię znaleźć już żadnej informacji która by mi pomogła. Dlatego pokładam sprawę na ludzi z większą wiedzą jak moja i większym doświadczeniem.

Opis:

Problem spowodował, że ten program przerwał interakcję z systemem Windows.

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: AppHangB1

Nazwa aplikacji: Wow-64.exe

Wersja aplikacji: 5.1.0.16357

Sygnatura czasowa aplikacji: 50bd644f

Podpis zawieszenia: 5fba

Typ zawieszenia: 0

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowy podpis zawieszenia 1: 5fbac91e5d1035da12c5da6075caf6f7

Dodatkowy podpis zawieszenia 2: f374

Dodatkowy podpis zawieszenia 3: f374b4fb41ad5cbcb0196adca8b2daf0

Dodatkowy podpis zawieszenia 4: 5fba

Dodatkowy podpis zawieszenia 5: 5fbac91e5d1035da12c5da6075caf6f7

Dodatkowy podpis zawieszenia 6: f374

Dodatkowy podpis zawieszenia 7: f374b4fb41ad5cbcb0196adca8b2daf0

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= … cid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

W podglądzie zdarzeń mam 2 błędy ale drugi to co innego:

Program Wow-64.exe w wersji 5.1.0.16357 zatrzymał interakcję z systemem Windows i został zamknięty. Aby zobaczyć, czy jest dostępnych więcej informacji dotyczących tego problemu, sprawdź historię problemu w panelu sterowania Centrum akcji.

Identyfikator procesu: 1248

Godzina rozpoczęcia: 01cdf4e033d14999

Godzina zakończenia: 231

Kategoria zadania (101) ; Identyfikator zdarzenia 1002

Edit1: Zamieszczam logi. Gdy się im przyjrzałem to pomyślałem że muszę mieć ładnie namieszane, ale mogę się mylić. Nie jestem znawcą i nie wiem co dalej trzeba zrobić. Logi : http://www.wklej.org/id/935821/http://www.wklej.org/id/935899/