Gra nie uruchamia się?

Przy próbie uruchomienia gry wyświetla się taki komunikat:

beznazwyqq.jpg

Może wiecie o co chodzi?

Podobno ta łatka pomaga, sprawdz:

http://support.microsoft.com/kb/932590

w razie dalszych problemów zaaktualizuj directx:

http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12667.html

Jak bróbuje załadować którąkolwiek z tych łatek,to wyświetla się to:

beznazwy5d.jpg

Dodane 04.05.2012 (Pt) 15:11

No wiem już o co chodzi!

Otóż "Na platformie Steam przy wymaganiach systemowych produktu Sniper Elite V2 podano taką informację dotyczącą obsługiwanych systemów :

Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Windows® XP is NOT supported)

Tych co piszą że chodzi na XP to …(nie będę przeklinał)

Dzięki wszystkim.

Siemka!

Na wstępie pytanko… czy gra jest kupiona legalnie czy też nie?

Jeżeli legalnie to zadzwoń do centrum obsługi klienta… Lub :

Popierwsze to polecam spróbować czainstalować łatkę , którą powyżej udostępnił Ci użytkownik djkamil09061991 …

A jak łatka nie zadziałą to spróbuj wgrać najnowsze sterowniki karty graficznej. Jeżeli to także nie zadziała to zaktualizuj directX.

Po aktualizacjach spróbuj jeszcze raz zainstalować grę, tylko ją przed kolejną instalacją odinstaluj!!!

“im.nam.wam”…napisał:Popierwsze to polecam spróbować czainstalować łatkę , którą powyżej udostępnił Ci użytkownik djkamil09061991 …

A jak łatka nie zadziałą to spróbuj wgrać najnowsze sterowniki karty graficznej. Jeżeli to także nie zadziała to zaktualizuj directX.

Wszystkie z tych rzeczy zrobiłem co najmniej 2X…przez trzy dni się męczyłem…i w końcu jest tak jak wyżej napisane…

"Otóż "Na platformie Steam przy wymaganiach systemowych produktu Sniper Elite V2 podano taką informację dotyczącą obsługiwanych systemów :

Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Windows® XP is NOT supported)

Tak że nie ma co kombinować tylko zainstalować Win 7 i wszystko będzie grało!

Tylko który wybrać tych 7 jest już sporo wersji?

Kup taką wersję, na jaką cię stać. To chyba logiczne?