Gra nie uruchamia się

Zainstaluj pakiet Media Feature Pack dla wersji N i KN systemu Windows 10

Też mam N i to w pierwszej kolejności instaluję.

Rozsądnie. Już to robię. Najlepsze jest to że wywaliłem grę i pobieram jeszcze raz. Na nowo.
Pamiętam że kiedyś też nie miałem windws media playes i gra mi nie działała.
Poinformuje wieczorem lub jutro rano. Prawie 50gb. Zanim się pobierze.

@ lordjahu
Wydaje mi się że to ten kibel windows N
Teraz patrze przecież tu nawet nie ma zakładki w ustawieniach „granie” Brak ;d
To jak to może działać.

Miało tylko nie być skype tego multipaka a nikt nie mówił że nie będzie zakładki games.
Instaluję normalny system.

Pokaż menu opcji.
Ewidentnie nie doinstalowałeś jakiejś funkcji. N jest okrojona, to każdy wie, ale wystarczy zainstalować rozszerzenia i bangla jak marzenie. Tak w ogóle to proponuję przesiadkę na 11 skoro jest opcja :wink:

1 polubienie

@ lordjahu z chęcia jak poprosisz producenta o steroniki do cipsetu i amd. Wszystie inne są ok pasują, a te które musi wydać producent do cipsetu to coś mu się nie spieszy bo są tylko do windowsa 10. Wiec skazany jestem na 10 na razie. Nie wiem czy hp wyda te sterowniki czy bedzie chciał zeby kupować nowe kompy zaraz.
tak to wygląda. Teraz właśnie zobaczyłem ;d

Aplikacje - Funkcje opcjonalne - Xbox - masz coś tam takiego?

PS: „jak poprosisz producenta o steroniki do cipsetu i amd” nie potrzebujesz sterowników - system sam je dociągnie

Przede wszystkim nie zapomnij o " pakiet Media Feature Pack" :
https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/media-feature-pack-dla-systemu-windows-10-n-listopad-2019-aaf0e378-8828-78d9-b91d-e378f82f252c

Nie, tam tylko jest word,notaktnik, jakies inne programy nie ma xboxa.
Zainstaluje normalny pełny system może. Ile to jest 10min

A zobacz czy wyświetli ci się tam " Media Feature Pack"

1 polubienie


Kliknij „dodaj funkcję”

1 polubienie

@ lordjahu Powiem tak. Na wszelki dograłem wszystko co tam było możliwe właśnie się skończyło z 5h. I ku mojemu zdziwieniu proszę bardzo gra włącza się jak by była nowa.

Od razu widziałem że profesjonalnie to opisałeś i w ogóle.
Także bardzo Ci dziękuje dobry samarytaninie ;d
Dowód proszę.
Właśnie jak ten film miał się włączyć pierwszy to wywalało grę. Dobrze że masz głowę na karku.

Spoko dobrze ze udało się pomóc.
Sorki za wcześniejsze wulgary ale podszedłem do tego z góry, nie patrząc się od dołu… uroki bycia droniarzem :wink:

Wszystkie gry mam oryginalne z Epic, steam, blizzard.
Właśnie zastaniawiam się na zakupem klucza do windows 10 z 20zl kosztuje a system będzie oryginalny, a nawet gry takie kupowane działają o wiele szybciej, płynniej niż te piraty.
Najlepsze jest to że ten program instalowałem z tego 1 linku zainstalował się a i tak trzeba było go dodać. Bez sens toche.

Nie, nie będzie. To jakiś fake lub kradziony.

pozwole dodać sobie aucje
Np tu

Wydaje być się uczciwe połowa allegro je ma myślisz że wszyscy mają fake?

PO ZAKUPIE OTRZYMUJA PAŃSTWO:

  • klucz aktywacyjny dla wersji 32 i 64 bitowych w dowolnej wersji językowej.

  • link do pobrania produktu

  • instrukcje instalacji oraz aktywacji oraz nasze wsparcie pozakupowe\

@

lordjahu wersja kluczowa tylko

Fakturę mam myślisz ze to fake ;d.

Ja bym się nie pchał w podejrzane serwisy co umywają ręce od sprzedaży - są tylko pośrednikiem.
Poza tym każdy normalny użytkownik Ci powie że klucze po 3x-5x zł to ściema i coś musi być nie tak.

@ lordjahu Skoro tak uważasz.
Mógłbyś mi dać link do samego klucza ale w 100% oryginalnego?
Np z allegro.

To jest dvd nie mam nawet cd romu.
A nie mozna kupić wersji cyfrowej? jak gry się kupuję teraz? też nie dostajesz gry tylko klucz i działa battelnet czy też server mutliplayes

Kupujesz, ściągasz darmowy instalator ze strony Windowsa, instalujesz i podajesz klucz licencyjny.
A płytkę zostaw sobie na pamiątkę legalności systemu.