Gra nie uruchamia się

Szukam przyczyny tego błędu ;d



Windows 10 pro N 64bit (zaktualizowany)
Procesor AMD Ryzen 7 3750H .
16gb pamięci ram.
Geforce 1660ti 6gb pamięci
511.65 Wersja sterowników.

Microsoft Visual C++ chyba mam wszystkie inne gry działają. Te dołączone z grą już miałem.
Nie mam anty-wirusa. Instalowałem przy włączonym wyłączonym necie nic to nie daje.
Developerski system mam włączony.
Czy to dirext 11 czy 12 to samo,

Może laptop już za słaby jest.
Rozwarze każda propozycję czy pomoc.
Jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie a nie kasowanie ;d
Może że to ten windows N ona jakiś lipny może jest ;d nie wiem, już nie mam sił.
Windows zainstalowałem 3 dni temu. Także pograłem tylko direxy C++ pack z Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One (Dec 2021) Download | TechPowerUp
i aktualizacje wszystkiego i sterowniki wgrałem najnowsze od producenta.

O jaką grę chodzi?> jaki klient?

Gra The Medium.

Według błędu z zrzutu ekranu.

Też się tak domyślam, ale nie widzę włączonego klienta gry, więc czekam co napisze @dsaw

Może zrobił skrót co pomija etap z klientem.

To wtedy łamie regulamin forum

Znaczy jak ma uproszczone skróty do gier Epic i Steam to nie może nic pisać na forum - nawet pomagać w cudzych tematach?

Nawet Staszek Igraszkowski kiedyś mówił o metodzie jak uruchamiać gry steam bez lunchera i YT filmu nie zdjęło.

1 polubienie

The Medium. Gra
Rozmowa ma charakter informacyjny i nie będzie stosowana w celach Komercyjnych jeśli o to Ci chodzi.
Rozmawiać chyba można.
Gorzej jak to się robi. A my tego nie będziemy robić prawda.

Klient nie działa, fajnie jak by ten skrót sie zrobiło.

Napisałem tylko że chodzi o gierkę z „Raport”, błędu nic nie sugerowałem :unamused: .

Po za tym nic więcej.

Jak mam kupować grę za 200zl czy 40euro, która mi się nie spodoba to po co?
kiedyś były dema i można było zobaczyć teraz nie ma.
Wiec nie będę wydawał 200zl za grę co mi się nie spodoba. Najpierw chciałbym w nią zagrać, zobaczyć jak będzie działać to kupię. Kupiłem ostatnio grę za 40euro i po 2 miesiącach żeby wejść na serwer byłem 250 w kolejce, 4godziny późniejn 160 w kolejce, Rano już 360 w kolejce i tak cały dzień przez 7/24h.

A kasy nie ma, a gra nie działa. Napisałem do nich że chce zwrot gotówki za grę w która nie mogę zagrać. To oni do mnie że to jest Raritas i zrobili tak żeby nie zakłucać pracy ludzią już grającym. To nie stać ich na lepszy serwer a 40euro wziel? już nie kupię zadnej gry robią z ludzi debili.
tpsa 20 lat temu tak nie oszukiwała na neta jak teraz te servery.

Czyli otwarcie przyznajesz, że grę spiraciłeś? I oczekujesz pomocy w uruchomieniu?
Nawet skrót na pulpicie z uprawnieniami uruchamiania stał się podejrzliwy.

PS: "Wiec nie będę wydawał 200zl za grę co mi się nie spodoba. Najpierw chciałbym w nią zagrać, zobaczyć jak będzie działać to kupię. " - po to masz np. w Steam / Epic ochronę kupujących, że możesz kupić, zagrać kilka godzin i zwrócić by mieć pewność.

@krystian3w tu nie chodzi o niepisanie itp, ale jak gość łamie regulamin, pisząc że nie będzie kupował gry tylko ją spiraci, „by sprawdzić” to chyba coś nie halo, prawda?

Gdzie napisałem że ją spiraciłem? Może czytać nie umiem?
Czyli nie mam co liczyć na pomoc. To powiedz tak temu producentowi co na począku było ok grałeś normalnie a po 2 miesiacach byłeś 200 w kolejcie i nie da się grać. A co wzrócisz gre po 2 miesiącch?
Zastanów się. Robią w h… ludzi a ty temu przytakujesz. Nałapali dzieciaków po 40 euro za gre. Zrobili serwer później zoabczyli że za dużo za niego płaca. zmiejszyli go i są teraz lagi. Dla mnie to tak wygląda.
po to masz np. w Steam / Epic ochronę kupujących, że możesz kupić, zagrać kilka godzin i zwrócić by mieć pewność.

Chwila, bo czegoś nie rozumiem.
Piszesz o polskiej grze Medium tak?
Od kiedy tam jest kolejka do serwera skoro to gra singleplayer?

piszę o poprzednim zakupię.
Teraz jeśli chcesz pomoć to widzisz co się pojawia jak to robię, przy próbie uruchomienia gry.
Grę mam na innym komputerze, bez neta nie zagram?

To zacznijmy od początku.
Pojawia Ci się ten komunikat, ok.
Dalej - w jakim kliencie masz grę?

1 polubienie

Tam gdzie gta5 epice
No właśnie nic się nie pojawia tylko ten napis.

Epic Store?
Uruchamiasz klienta by uruchomić grę?

Dokłądnie to nazywa się Epic Games Launcher. Biorę to grę z pozycji. I pojawia mi się to co u góry.
Bez neta jej nie da rady odpalić? Działała nie dawno. Przeinstalowałem system i od tej pory tak mam ;d

System masz aktualny?
Windows N, czy instalowałeś funkcje dodatkowe? (multimedia pack)

Boje się że to wina może być tego systemu N.
Właśnie przeleciałem jeszcze raz wszystkie z microsofta strony te C++ visual, Framework, Directa.

Nic tylko to co wyżej i sterowniki + update. Brakuje mu jakiegoś głupiego pewnie programiku.
Mam to zainstalować? A skąd najlepiej.
Pewnie jakiegoś programiku do filmów czy czegoś brakuje i gra sie nie odpala.