Gra nie widzi pełnej pamięci karty graficznej

Hej,

 

mam problem z grą Shogun 2. Chodzi o to że gra widzi 256 mb pamięci grafiki, a ja jej posiadam 1760 mb …

Do tego nie mogę dać wyższych ustawień niż niskie … W inne nie da się kliknąć, są na szaro. 

Może ktoś coś kiedyś takiego miał, albo wiedział by jak można rozwiązać ten problem? Jeśli tak to proszę aby się z tym ze mną podzielił. 

A jaka to karta graficzna? 1760MB to może pisać przydzielane dynamicznie, a nie że tyle ma.

Łap screena: http://iv.pl/images/01520593648272455700.png

Tak jak myślałem. To jest zintegrowana grafika, która ma najwyraźniej 256MB RAM przydzielone. Na to 1700 bym nie zwracał uwagi, bo ja mam Radeona z 2GB i pokazuje w tym menu 6GB karty, a tak naprawdę nie jest.

 

Ta grafika natomiast nie nadaje się do gier. A to masz laptop czy PC?

Laptop, czyli że jak chce sobie pograć to karta graficzna nowa musi być?

Mógł byś coś polecić, w miarę i dobrą za jakieś 2-3 stówki? (Tak raczej żeby miała co najmniej 1 gb)

Masz po prostu sprzęt z kartą graficzną do zastosowań biurowych. Jest to najzwyklejsza karta zintegrowana Intela.

Na tym sprzęcie pograsz jedynie w stare gry o niskich wymaganiach.

Poprzednik Cię uprzedził i mi już to wytłumaczył, wiem co to znaczy że karta ma 250 mb, i jakie są wymagania do najnowszych gier, a jakie były kiedyś, a po za tym to się mylisz że pogram tylko w stare gry i na niskich wymaganiach ponieważ udało mi się pograć na tym lapku w Watch_Dogsa, trochę się cieło, ale strasznie gry nie utrudniało … Do tego ACIII chodził mi na średnich i się utrzymywał na 40 klatkach, a to dość stara gra nie jest …

Cześć,

W laptopie nie wymienisz karty graficznej, to nie komputer stacjonarny.