Gra nieoryginalna a oryginalna ?!

Dostałem od kolegi oryginalną grę colin mcrae DIRT i wszystko ładnie się zainstalowało i uruchamiam grę a ty nagle błąd, że płyta jest nieoryginalna co jest nie prawdą bo jest oryginalna kupowana w sklepie. Co mam w takim przypadku zrobić ??

Bład : http://imageshack.us/photo/my-images/215/badog.jpg/

Wyłącz wszystkie programy emulujące :stuck_out_tongue: typu daemon tools, alcochol, power iso etc.

Potem najlepiej rejestr przeczyść, zresetuj kompa i wtedy spróbuj.

No mam zainstalowany program VIRTUAL CLONE DRIVE i to może być powodem ??

Tak

Dobra wyłączyłem program i dalej to samo :confused:

Nie wyłączyć, tylko odinstalować. A później przeczyścić rejestr i zrestartować komputer. Programy antypirackie nie lubią się z emulatorami napędów.

Ale to jest głupie a jak będzie potrzebny to muszę instalować znowu :confused: Firma, która stworzyła grę przesadziła z zabezpieczeniami i moim zdaniem to nie jest fair bo to tak jakby program ci szukał po kompie programów jakie masz zainstalowane.

Dodane 13.06.2011 (Pn) 21:48

No zrobiłem wszystko odinstalowałem, przeczyściłem rejestr zresetowałem kompa, zainstalowałem od nowa grę dalej to samo i co teraz ??

No i co zainstalowałem i nadal to samo :confused: Wiec po ci ci zrzut ??

Nie działa dalej jest to samo :confused:

Dodane 14.06.2011 (Wt) 17:54

Pomoże mi ktoś ??

majkelvip26 , nie masz instalować od nowa gry. Tylko wywalić wszystkie emulatory. Pokaż ss z zakładki dodaj/usuń programy.

@up [-X

kazda gra ma limit licencji to jest używanych kluczy. może są już wykorzystane.

każda powiadasz, taki wiedźmin 1 i 2 są bez żadnego zabezpieczenia :slight_smile: