Gra o Tron (sezon 8) czy lektor?

Mam pytanie czy ósmy sezon tego mało znanego serialu będzie z lektorem? Pierwszy odcinek miał już swoją premierę, a na HBO GO jest tylko dostępna jest wersja spolonizowana kinowo. Orientuje się ktoś czy jest w planie dodanie lektora (jeśli tak to kiedy)?
Poprzednie sezony zarówno z oryginalnym audio jak i lektorem miały równoczesną premierę.

Dalej wrzucają po jednym odcinku na tydzień?

…tak i jest to mega męczące. Człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do lepszego (patrz polityka Netflix). Siedmiodniowa przerwa między odcinkami drażni.
A na stronie HBO Polska znalazłem:

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa, premierowe odcinki serialu są do nas przesyłane bardzo późno, praktycznie w ostatniej chwili. W związku z tym, w poniedziałek o godz. o 03:00 w HBO GO i na antenie HBO odcinek będzie dostępny wyłącznie w wersji z napisami. Wersję lektorską przygotujemy w ciągu dnia i udostępnimy tak szybko, jak to będzie możliwe. Sytuacja dotyczy premier wszystkich 6 odcinków.

…także trzeba uzbroić się w cierpliwość.

1 polubienie

Sprawdziłem i nowy odcinek ma już lektora.

edit.
Jakość streama z tego HBO GO to jest jakaś masakra. Na 30 minut filmu 4 razy tak rozpikselowało ekran, że stał się nieczytelny. Obsługa klienta stwierdziła, że pierwsze słyszy i poleciła wyczyścić ciasteczka oraz zresetować internet (sic!).
Muszą się jeszcze wiele nauczyć od Netflixa.

Raczej premiera GoT-a trzepła im takim obciążeniem, że zasobów przestało im stykać :slight_smile:

Gdyby wyłączyli darmowe konta, to by im serwerów wystarczyło :laughing: