Gra on-line na dwóch komputerach z tym samym ip

Witam.Mam pytanie.Czy jest jakiś sposób aby móc zagrać on line na dwóch komputerach przy jednym wewnętrznym ip.

Przykładowo chcieałbym zagrać  w bilarda na wp.pl z bratem ale podczas próby połączenia nie możemy ze sobą zagrać.

To jest pytanie bez odpowiedzi ponieważ jest różnie w różnych grach. Albo inny IP, albo inne konta, albo inna postać, itd. Ale raczej z jednego IP i jednego konta się nie da. Np w AIONie można z jednego IP ale muszą być dwa oddzielne konta. Innych gier nie znam.

Jak ty to robisz???

Przy dwóch kompach musi być inne IP bo nawet net nie powinien raczej chodzić więc to dziwne O_O

Może, któryś z was ma coś nie tak ustawione na kompie IP bo  tak to nie powinno być problemu z ustawieniem IP.

ew. możesz zmienić DNS jednego z kompów żeby mieć inne IP chyba, że to zablokowane to wtedy nie wiem co jeszcze może być(wirus???).

 

 

Pozdro :smiley:

Co ma piernik do wiatraka?

Mam neostradę i router D-Link.

Z serwerem Orange łączy się router a nie komputer pobierając losowy IP z tego serwera

Komputery maja nadawane automatycznie IP z routera 192.168.2.2 i 192.168.2.3

Warunek tylko jeden - na jednym uruchamiam jedno konto (Login, Hasło) a na drugim drugie.

Po prostu mam dwa konta na AIONie na równe poczty.

Serwer AIONA identyfikuje gracza po Loginie a nie po IP.

Przecież jak masz np w firmie lub na osiedlu serwer lokalny to z niego w świat wychodzi jeden adres a nie adres każdego kompa.

IP kompów służą do lokalizacji ich w sieci lokalnej a nie  w sieci WEB.

Poza tym na jednym dobrym routerze możesz jednocześnie uruchomić 254-1 routera to jest 253 kompy)

Jeli to do mnie to pisalem na odp do OP nie do cb tylko zacząlem partujkę LoL i późno to napislem :slight_smile:

Tak jak ty to opisujesz to owszem da się jak najbardziej ale  jak autor opisal się nie da.

 

PS. Sory ale nie mogę cosik pisać “L”

W bilarda na WP się nie da bo on identyfikuje po IP routera.

W ostateczności można użyć serwera proxy, który ukryje prawdziwe IP.

Tu nie chodzi o ukrycie tylko w wysłanie 2 IP. Jest to możliwe ale to już wyższa szkoła jazdy i nikt nie będzie kombinował tego dla gry w bilarda.