Gra przez internet w AA

Czy aby grać w American’s army przez internet trzeba ukończyć cały trening? Jeśli tak to co mam zrobić w 2 części treningu jak sie skacze na spadochronie z jakiejś wierzy? Jak spadne to wyskakuje okienko aby powtórzyć misje, co mam robić?

PS Gdy chce sie podłączyć pod serwer to wyskakuje jakieś okienko i pisze coś o treningu i tak na każdym servie.

Każda mapa wymaga ukończenia jakiegoś treningu.

Załużmy, że wybierzesz mapę “Border” z menu misji dla piechoty (Infantry). Po wyborze misji (i przed kliknięciem “Deploy”), po prawej u góry widać wymagania co do szkoleń. W tym konkretynm przypadku jest to:

REQUIREMENTS: (wymagania)

BCT Qualified (wymaga ukończenia tylko BCT (Basic Combat Training - Podstawowe Szkolenie Strzeleckie)

Mając ukończone tylko BCT, możesz grać jako zwykły żołnierz, natomiast żeby grać jako medyk, czy snajper na tej mapie, musisz oczywiście przejść odpowiednie dla tych klas dodatkowe szkolenia.

Przed upadkiem na ziemię musisz zmniejszyć prędkość opadania “hamując” (Flare) spadochronem - przy domyślnych ustawieniach robi się to trzymając wciśnięty klawisz F. Sęk w tym, że można “hamować” tylko przez krótki okres czasu, a póżniej nasz prędkość opadania znów wzrośnie, więc należy to zrobić w odpowiednim momencie: nie za wcześnie i nie za późno - około kilka metrów nad ziemią, bo inaczej utworzysz mały krater na powierzchni placu ćwiczebnego :black:). To wystarczy aby przejść skok z wieży na ocenę dostateczną. Nie wiem czy i jak można uzyskać lepszy wynik w tej części szkolenia.