Gra Rage - problem z pamięcią!

Witam wczoraj zakupiłem grę Rage zainstalowałem wszystko ok , zaczołem grać chodzi spoko na full detalech do momentu kiedy pojawiają się misje z wyścigami (pojazdy ) i tu problem gra się tnie wczytuje bardzo powoli tekstury lub przy ładowaniu misji staje , wyskakuje powiadomieni brak pamięci zmień ustawienia graficzne ok zmniejszyłem no low i nic , patch mi się sam zassał w steam .Czy można jakoś powiększyć tą pamięć

na Win.7 64 bit. SP1

sprzęt w podpisie .

Proszę o pomoc !?!?!?

Jeśli chodzi o wczytywanie tekstur jest to wina samej gry, są patch’e, ale one nie wiele dają. Dziwne, bo ja mam 3GB pamięci i gra chodzi płynnie i nic się nie zacina, jedynie jak wspomniałem wolno doczytują się tekstury, ale to już urok tej gry. Może przetestuj pamięć odpowiednim programem np. Memtest

przetestowałem jest wszystko ok , dziwne bo inne gry o wiekszych wymaganiach chodzą dobrze tylko w Rage też chodzi jeśli nie wybiream misji z wyścigami pojazdów gdy to wybiore misja wczytuje się w nieskonczonosc w menadzeze jest Rage brak odpowiedzi tylko w tych wyscigach reszta chodzi dobrze

może zmienić stery do grafy na starsze !?!?!

poradziłem sobie :slight_smile: poprostu zassałem pirackiego patcha i craka do orginalnej gry (żenada) , gra chodzi oczywiscie tekstury doczyuja się ale szybko ogólnie gra chodzi płynie co za syf wcale się nie dziwię ludziom którzy piracą jak ma ktoś wydać kasę za gniota a autorom nie chce się nic z tym zrobić sami wymuszają taki stan rzeczy .