Gra roku 2006!(spekulacje)

Jak myślicie jaka będzie najlepsza gra roku narazie możemy spekulować po zapowiedziach,ale jak sądzicie ? Moim zdaniem Medal of Honor: Airborne jestem wielkim fanem medala :mrgreen:

Oblivion :slight_smile:

Zgadzam się z przedmówcą - Oblivion jest najlepszy.

Jak dla mnie GRA WSZECHCZASÓW Counter-Strike 1.6

Jeśli tylko w tym roku wyjdzie (można spekulować) to tekken 6.

Unreal Tournament 2007, oraz Gears of War

Wg. mnie pierwsze miejsce - Oblivion, drugie - HoMM5, a trzecie - hmm, chyba FEAR…

był już kiedyś zakładany taki podobny temat

co do gry roku … hmmm jeżeli premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym to pewnie Crysis

Medieval Total War 2 ktory wyjdzie na jesien tego roku

ooo też fajna gra … dorzucę jeszcze grę S.T.A.L.K.E.R. ale jeszcze niewiadomo kiedy premiera ;/

Dla mnie ten temat nie ma sensu.

Spekulować możne dopiero wtedy, gdy

zna się listę nowości z tego roku.

ale dla innych ma sens, po to jest forum zeby podyskutowac sobie

Oczywiście, że tak - ogólnie.

Z tym, że nie jest to forum dla wróżbitów,

a chaty mozecie uprawiać gdzie indziej

Oblivion jest niezły, ale nie pokazał się jeszcze jego główny konkuretn - Gothic III. Sądząc po poprzednich częściach, można spodziewać się czegoś naprawdę dobrego i na tą grę bym postawił.

to ze jestes moderatorem to nie znaczy ze jakims bogiem, tu nikt nie wrozy tylko dyskutuje a takie glopie komentarze negatywnie sa odbierane przez niektorych forumowiczow

Pro Evolution Soccer 6 jesli wyjdzie w tym roku

JA CZEKAM TYLKO NA SPLINTER CELL Double Agent SZKODA ZE JUZ NIE BEDZIE PRINCE OF PERSIA :frowning: :frowning:

Wyłącz Caps lock-a

Pozdrawiam Gutek2222

landarek skończ z takimi tekstami. Jeśli nie potrafisz inaczej eksponować swoich racji, to tego nie rób. Poza tym od tego masz PW.

“Gra roku 2006!” a mamy dopiero 30 maja :lol:

no chyba ze juz nic innego w tym roku nie wyjdzie, takze taki temat jest jaknajbardziej na miejscu…

Pokazało się tyle gier … COD 2 świetny FPS kontynuacja hitu, pojawił się F.E.A.R wielkimi krokami zbliża się Crysis … a ja zagrywam się LOTR : BFM II :mrgreen: