Gra się lekko zacina co kilka sekund

Witam, mam mały problem z nowym sprzętem.

W czasie grania w gry typu Need For Speed ProStreet podczas jazdy gra lekko się przycina. Dzieje się tak co 5-10 sekund. Trudno to może zauważyć ale mi to przeszkadza :stuck_out_tongue:

Detale mam ustawione na High ale wydaje mi się, że to nie wina sprzętu.

Mój sprzęt:

Core2Duo E8400

Radek HD4850

Płytka Gigabyte EP45-DS4

2GB RAM 1066MHz

Vista Home Premium

Proszę o jakieś porady bo chciałbym żeby takie gry chodziły płynnie. Szczególnie rajdowe itp.

Dodam jeszcze, że podczas gry w Crysisa takiego czegoś nie zauważyłem.

To nie wina sprzętu tylko silnika graficznego NFS. Grając na najniższych detalach jest możliwość że będzie się cieło.

Może sprawdź taki mój sposób jak mi się działo w San Andreas. Odpalasz nfs, schodzisz do systemu , ctrl+alt+delete, szukasz procesu o nazwie nfsps czy jak to tam będzie, PPM na niego , ustaw koligacje, i odznacz CPU 2 . Jeśli nie zadziała to już nie wiem :stuck_out_tongue:

lucass ,

spróbuj to:

włącz NFSPS, ctrl-alt-del, zakładka procesy, znajdź proces z grą wtedy PPM, ustaw priorytet i ustaw na wysoki :wink:

zobacz czy nadal to będzie :wink:

PS. to musisz ustawiać za każdym razem jak uruchamiasz grę :wink:

Rada gruchacza trochę pomogła, jednak gra dalej się przycina tylko, że nieco rzadziej :smiley:

Ale jeżeli to wina silnika graficznego gry a nie mojego sprzętu to jestem uspokojony :smiley:

Słuchajcie niestety ten problem mam we wszystkich grach :confused: rajdowych.

I zauważyłem, że tylko obraz się przycina na bardzo krótki czas. Czy to możliwe, że monitor nie nadąża?

Bo cały sprzęt jest nowy właśnie oprócz monitora i zastanawiam się czy to sprzęt już padł czy to może monitor.

Proszę o jakieś rady bo nie wiem co robić :stuck_out_tongue: