Gra się nie uruchamia

Witam mam taki problem iz po kliknieciu na ikone gry nie uruchamia mi sie muli pare sekund i nic nie dziala probowalem uruchamiania przez administratora itp nie dziala co mam robic jest to gra Seafight przegladarkowa ale mozna grac na kliencie i zalezy mi na tym zeby mi wlasnie ten klient chodzil bo w 2020 przestanie ona byc przez przegladarke wie ktos moze o co chodzi cokolwiek ?

laptop toshiba satellite Pro win7 64 bit

Masz jakiś komunikat ?
http://pl.bigpoint.com/seafight/board/threads/klient-seafight.59987/

Jakbyś był uprzejmy poprawić swój post napisany jednym ciurkiem, aby był bardziej czytelny i zrozumiały?

nic sie nie pokazuje probuje uruchomic gre pomuli z 2 3 sek i nic wieciej

po prostu pobieram klienta gry probuje go uruchomic przez administratora badz przed 2 krotnei klikniecie pomuli z 2 3 sek i nic sie nie pokazuje tak jakbym nic nie zrobil zaden blad nie wyskakuje ani nic

Próba odinstalowania i zainstalowania ponownie?

to bylo pierwsze co robilem

to nikt nie wiem co to moze byc ?

Zerknij w podgląd zdarzeń co pokazuje w momencie gdy uruchomisz grę. Wyłącz wszystkie zapory i antywirusy.

a jak wylaczyc wszystkie zapory ja niestety jestem zielony w tych sprawach

Uruchamiasz zapora systemu Windows z zabezpieczeniami zaawansowanymi i w zakładkach publiczna i prywatna zmieniasz na wyłącz.jak masz jakiegoś antywirusa to wyłączasz ochronę i wtedy próbujesz uruchomić.

sprawdzilem nic nie zmienia ale teraz pokazalo mi sie cos takiego taki blad wyskoczyl

Nazwa zdarzenia problemu: BEX64
Nazwa aplikacji: Seafight.exe
Wersja aplikacji: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 5c8bb8ec
Nazwa modułu z błędem: StackHash_1dc2
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
Przesunięcie wyjątku: 0000000000000000
Kod wyjątku: c0000005
Dane wyjątku: 0000000000000008
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 1dc2
Dodatkowe informacje 2: 1dc22fb1de37d348f27e54dbb5278e7d
Dodatkowe informacje 3: eae3
Dodatkowe informacje 4: eae36a4b5ffb27c9d33117f4125a75c2

A jak spróbujesz grę uruchomić prosto z folderu gdzie jest zanstalowany?

ten sam blad odrazu mowie ze uruchamianie ze zgodnoscia nic nie daje przez wylaczenie deb tez nie bo ono nie oblusguje aplikacji 64 bitowych aktualizacje systemowe wszystkie zainstalowane

  1. Kliknij menu Start, a następnie przejdź do Panelu sterowania

  2. Kliknij opcję Maintenance Konserwacja systemu, a następnie System

  3. Wybierz opcję Zaawansowane ustawienia systemu .

  4. W obszarze Właściwości systemu wybierz opcję Ustawienia z sekcji Wydajność na górze.

  5. Kliknij kartę Zapobieganie wykonywaniu danych .

  6. Wybierz „Włącz funkcję DEP dla wszystkich programów i usług z wyjątkiem wybranych” .

  7. Znajdź plik wykonywalny aplikacji, która spowodowała błąd. W Windows 7 i Vista możesz zlokalizować pliki wykonywalne w C: Pliki programów

  8. Wybierz aplikację powodującą błąd i kliknij Otwórz, aby dodać ją do listy wyjątków DEP.

  9. Kliknij przycisk OK, aby zapisać nowe ustawienia.

punkt nr 7 skad mam wiedziec ktory plik powoduje blad w systemie ? jak mam to sprawdzic ?

Program Files : Seafight.exe

wyskakuje mi powiadomienie ze ta funkcja nie dziala na 64 bitowych plikach wykonalnych