Gra sie ścina podczas grania

(Adrianvip) #1

Witam

Dawno temu zainstalowałem gre W.o.T grało sie fajnie ,dzisaj postanowiłem wiedz zagrać.Gdy zaczołem grać gra sie strasznie zacina i nic nie idzie zrobić i tu moje pytanie co zrobić aby gra sie nie ścinała? :? Mój sprzet:

1.Procesor intel core 2 duo E8400 3.0GHz

2.Płyta głowna gigabyte GA-P31-DS3L

3.Dysk twardy seagate barracuda 750GB SATA

4.Pamiec DRII2048MB 800MHz Kigston

5.Karta graficzna GeForce 9500GT 512MB

(rgabrysiak) #2

Cześć

• [*:2mszd336]Spróbuj wgrać starsze bądź nowsze sterowniki do karty graficznej,

(Adrianvip) #3

Siema

Sterowniki są najnowsze ponieważ ostatnio samo sie wyświetliło czy chce sie zgodzić aby pobrało najnowesz sterowniki do karty kraficznej zgodziłem sie i pobrało.Czyszcze system raz w miesiącu i nic to nie dało.Jak sprawdzić czy sie nieprzegrewa karta?

(rgabrysiak) #4

Cześć

Spróbuj wgrać starsze sterowniki do karty graficznej. Nie zawsze najnowsze są najlepsze dla starszych kart.

Temperaturę karty możesz sprawdzić np. w programie HWMonitor

(Adrianvip) #5

Temeratura wynosi 63/64 stopni

(rgabrysiak) #6

Cześć

Podczas normalnej pracy czy z włączoną np. grą?

I czy próbowałeś

(Adrianvip) #7

Jest taka temperatura przy właczonej przeglądarce i otwrciu klku kart w niej.Nie próbwałem jeszcze wgrać starszych sterowników.

(rgabrysiak) #8

Cześć

Jak dla mnie temperatura trochę za duża. Spróbuj przeczyścić wiatrak na karcie graficznej. I napisz czy instalacja starszych sterowników coś zmienia.

(Adrianvip) #9

Niestety czyszczenie nic nie dało.A gdzie mogę znaleźść te sterowniki?

(falcon89) #10

http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl (wybierz model karty i system który masz)

Instaluj wersje WHQL

(Adrianvip) #11

Ta wersja może być http://www.nvidia.pl/object/win8-win7-w … er-pl.html ??

(falcon89) #12

Tak, zainstaluj i sprawdź czy będzie widać różnicę.

(Adrianvip) #13

Po zainstalowaniu w grze lekkie ściny i temeratura wynosi 78 stopni i było by pewniej wyżej gdybym nie przestał grać.

Dodane 13.01.2013 (N) 19:05

Niestty po dalszych obserwcjach stwierdziłem że to nic nie dało przy włączonej przeglądarce temeratura wynosi 60 stopni.