Gra się wiesza i wyłącza się również

Witam,
Mam 2 problemy z grą:

  1. Gdy gram na monitorze robi się czarny obraz na monitorze, po chwili 10-20sec się załącza obraz pulpitu i wyłącza mi grę i po chwili wyskakuje wysłanie raporta w grze Fortnite

FortniteGame.txt - http://wklej.org/id/3329117/

  1. Wczoraj wieszało mi 2 gry Fornite + Battlerite, gram i w pewnym momencie zwiecha i wisi cały czas w tym momencie, nie da się zminimalizować, zrestartować, tylko i wyłącznie przytrzymanie przycisku włączenia komputera.

A. Temperatury, wstawiałem screeny wczoraj Temperatury procesora w grze h1z1

B. Ściągnąłem BlueScreenView, ale od wczoraj w nocy koło 23 nie zwiesiło mi gry jak w punkcie nr.2.

C. Ściągnąłem dzisiaj sterowniki do grafiki bo miałem stare i punkt nr.1 nadal występuje.

D. Sprawdzałem dysk HD Tune, ale tylko benchmark

HD Tune Pro: SAMSUNG HD502HJ Benchmark

Test capacity: full

Read transfer rate
Transfer Rate Minimum : 51.6 MB/s
Transfer Rate Maximum : 141.6 MB/s
Transfer Rate Average : 109.3 MB/s
Access Time : 13.7 ms
Burst Rate : 163.9 MB/s
CPU Usage : 5.1%

Specyfikacja:
i3-530 2.93GHz
Asus P7H55-M
GoodRam 2x2GB 1333MHz CL9
Samsung 500GB 7200rpm 16MB F3
GTX 650 Ti
OCZ StealthXStream2 500W

Jaki system windows ? To może mieć znaczenie.

Windows 7 64bit

Dodam, że jak zaczynałem grać w te 2 gry jakiś tydzień temu to nie było takich zwiech i wyłączania obrazu. Dopiero jak zacząłem ściągać programy do mierzenia temp itd gpu-z cpu-z lub hwmonitor i czyszczenia pc Malwarebytes i FRST, bo w środę będę miał nowy PC i robiłem przygotowania. Jakby mi się wydawało, że jak usunąłem kwarantannę z malwarebytes to zaczęły się problemy.

Cały czas próbuje coś złapać w BlueScreenView, ale jak narazie brak crasha gry tego z punktu 2.

Proponuję przywracanie systemu do dnia przed instalacją nowych sterowników, ewentualnie przed skanowaniem malware
Przeskanuj

Nie chodzi mi o naprawienie tego cofając się w czasie, używając przywracania. Chodzi mi o dowiedzenie się jaki może być tego problem. Sterowniki instalowałem dzisiaj po południu, więc one nie mają na to wpływu, poza tym teraz grę mogę zminimalizować, a wcześniej cięło mi cały pulpit. Wystarczy wiedzieć jaki sterownik lub podzespół robi któryś z tych problemów, wystarczyłby jakiś log bluescreena.

A pamięć ram jakby sprawdzić jakiś memtestem?

Sprawdź pomoc na tym Forum
Niestety nie wiem jak wygląda układ katalogów w grach UT, ale pewien gracz tworzył własne mapy, miał ten błąd co u Ciebie w logach, tzn:

Timed out while waiting for GPU to catch up

Znalazłem to na innym Forum

Dziękuję za chęci, ale ja reinstall nie będę robił, bo w środę będę miał nowy komputer. Chce po prostu wiedzieć gdzie siedzi przyczyna i żeby ktoś następny nie miał problemów.

Sprawa druga to, zwiechy co miałem wczoraj w Fortnite i Battlerite pod wieczór, od tamtej pory ich nie ma, a wczoraj jeszcze testowałem ze 3 h z włączonym BlueScreenView, dzisiaj po południu jak mówiłem siedzą nowe stery od grafy i nadal tego błędu nie ma.

Na ten moment występuje tylko to, że monitor się robi czarny i wyłącza grę z crashem. Może jak będę new pc to zrobię reinstall gry i przetestuje, ale zobaczymy czy będą chęci przesiadki na lagi, chyba, że ktoś będzie potrzebował pomocy jak ja.

Jeszcze nie odszukałem konkretnej odpowiedzi, ale spróbowałbym przeinstalować grę, możliwe, że wybrane ustawienia graficzne po pierwszym uruchomieniu nie były właściwe

Wczoraj tylko jedno scrashowanie gry z errorem do zraportowania. Dzisiaj 4 razy zwiesiło komputer, że musiałem wyłączyć. Tragedia z tym problemem.