Gra się zacina AC... Znalazłem rozwiązanie, dla następnych

Już opisywałem podobny problem podczas gry w Crysis, ale teraz gram w Assassins creed i znowu się powtarza to samo na początku gra chodzi płynnie ale później z niewiadomych przyczyn zacina się podczas np zbierania flag lub walki, podczas poruszania się nic się nie dzieje. Na maksymalnych wymaganiach gram, komputer dobry 4x3ghz 1gb grafy ddr5 ,ram 4 gb, gra orginalna. Może ktoś miał podobny problem, to system W7, i wystarczy jakiś sterownik.

Dodane 09.10.2012 (Wt) 20:19

Na innych forach czytałem że wystarczy defragmentacja, reinstalka, sciągania patchów, a nie da się jakoś prościej i szybciej, defragmentacje mogę zrobić ale instalka od nowa. :confused:

1GB jakiej grafy… bo ilość pamięci na karcie graficznej to nie wszystko…

Pozdrawiam

AdamW

Nie ważne jakiej bo nawet jak daje minimalne wymagania to dalej się zacina, i napisałem że na początku było wszystko OK. (1GB DDR5 256BIT).

Dodane 09.10.2012 (Wt) 20:35

Po szukaniu na forach znalazłem jednego ze sprawców zacięć albo DX albo wyłączniee neta przed grą sprawdze to.

EasyMan , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Nie no serio, jak neta odłączyłem to gra śmiga bez zwiech, co jest grane? Może ktoś wie o co w tym chodzi, że gra zaczyna płynnie chodzić dopiero gdy się internet odłączy?

Dodane 09.10.2012 (Wt) 20:46

Do AREH napisałem już rozwiązanie na moje pytanie to można to wykorzystać dla innych graczy albo usunąć temat, ale nie wiem jak usunąć.

Jaki model, a nie jakie w niej zastosowano technologie

Możesz kupić kartę 2 GB, a będzie działać jak 512, bo to będzie np.: trefna seria ATI.

Dodane 09.10.2012 (Wt) 21:48

Grasz na multi? Lagi?

Może oprogramowanie do neta, dial-up czy specjalny program?

Już wszystko OK, wystarczyło neta wyłączyć. :smiley: