Gra sie zawiesza i dziala tylko reset

(Dariusz Kraszewski) #1

A wiem mam problem...o 3 dni gry nie dzialają poprawnie...gram sobie 5 minut i nagle na grafice pojawia sie mnóstwo kropek ulozonych symetrycznie na calym ekranie...w tym momencie nic nie dziala oprócz nacisknięcia przycisku zasilania na komputerze...problem jest w tym ze to na pewno nie wirus (przeskanowalem caly system avanstem i nodem)...problem dotyczy visty :

Procesor : Intel® Core2 Quad CPU Q9300 @ 2,50 GHZ 2.50GHz

Pamięc RAM : 4GB

Tym systemu : 32 bitowy

Karta graficzna: NVIDIA® GeForce™ 9800GT

(Adio741) #2

Wygląda na problem z kartą graficzną. Sprawdź jakie są temp. i jej stabilność np. programem ATITool

(Dariusz Kraszewski) #3

Sprawdzalem juz wszystko karta sie nie grzeje... w prawdzie to wszystko dziala prawidlowo do póki kiedy nie odpale jakiejs gry...

(Adio741) #4

Mam podobny problem, tylko że u mnie nie ma żadnych kropek na ekranie, po prostu się zawiesza, też mam 9800Gt. Podejrzewam że to problem ze sterownikami do grafy lub directx

(system) #5

Ja stawiam że to zasilacz, kata graf nie dostaje pełnej mocy i staje.. ja tak miałem, potem musiałem wymieniać kartę i zasilacz

(Dariusz Kraszewski) #6

hmm...ostatnio na forum widzialem podobnyprzypadek...ale jak do goscia napislem jak to naprawil to nie odpisuje narazie