Gra sieciowa w Colin Mc Rae 2005

Mam Colina. Gdy chce zagrać z kimś w sieci poprzez GameSpy zaczyna się wyścig, przejeżdżam może 200 metrów i wyskakuje komunikat Windowsa, że gra musi zostać zamknięta i wszystkie dane mogą zostać utracone (standardowy komunikat, gdy Windows coś wyłącza) i wyłącza mi Colina. Co mam zrobić żeby zagrać normalnie?? Bardzo proszę o pomoc. RATUNKU!!

Oryginał czy pirat ??

oryginał

Umnie też tak sie dzieje. Też mam Oryginał

Spróbuj połączyć się poprzez połączenie z menu gry.

Ktoś hostuje grę, a ty wpisujesz jego IP.

Jakieś patche wgrywałeś?

Nie wgrywałem żadnych patchy. Mam też Colina 04 i gram normalnie. Mam wrażenie, że jakiś innny program mi go blokuje. Mam Panda Platinum 2006 Internet Security i Windows Defendera. Może to któryś z tych programów?? Wyłączałem też Pande na czas gry, ale to nic nie dawało.

Odinstaluj > Usuń foldery > przeczyść rejestr > ponowna instalacja gry.

:o Tak Błażeju, ale jestem w trakcie kariery i nie chcę stracić owoców moich ponad dziesięciu godzin czystej jazdy. Chyba, że jest jakiś sposób na zachowanie moich osiągnięć. Może jakiś plik trzeba skopiować i później podmienić?? Nie wiem. Jeśli ktoś zna inne rozwiązanie mojego problemu bardzo proszę o odpowiedź.

Żeby zachować swoje stany gry musisz po prostu skopiować w jakieś bezpieczne miejsce folder SG z X:\Program Files\ColinMcRaeRally2005\ gdzie X to litera dysku na którym masz zainstalowaną grę.