Gra stunt gp sie zacina

Witam

Mam problem z Gra Stunt GP, polega on na tym ze kiedy gram gra co 2 sekundy przycina sie… Coś w stylu lagów

Próbowałem parę razy przeinstalować ale to nie dało żadnych efektów

Czy jest ktoś w stanie mi pomoc ?

Z góry Dziękuję za każda próbę! =)

miałem coś podobnego kiedyś na starym kompie, otórz po zainstalowaniu direct x z serii 9 gra zaczęła lagować. istnieje jakiś program do usuwania dx 9 (przykładowy wyszukany na google: http://www.softpedia.com/get/Security/S … ator.shtml ), po usunięciu i zainstalowaniu dx 8.1 gra chodziła normalnie. Przypadek tyczy się starego kompa a mianowicie Celeron 633MHz 256 RAM i Geforce 2 64MB, nie wiem jaki masz sprzęt więc trudno mi wyrokować czy to jest powodem. Pozdawiam

Dzięki… Ale po zainstalowaniu tego programiku… Nie mogę włączyć żadnego programu, gry itp.

Po prostu klikam na ikonę ale nie ma żadnej reakcji…

Zainstalowałem Dx 8.1

Nie mam Ci tego za złe bo próbowałeś pomóc ale czy masz jakąś receptę na ten błąd?

W dniu 04.07.2008 , o godzinie 21:08 został dopisany post przez Druii

Jeżeli chodzi o Komputer:

>AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+

>GeForce 8500 GT (2,31 GHz)

>1 GB Ramu

Druii , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Witam,

Przepraszam, za odkopanie tematu, ale miałem ten sam problem a ten temat jest jednym z pierwszych jakie pojawiają się w wynikach google związanych z hasłem “stuntgp się zacina”.

Otóż trzeba wyłączyć korekcję klatek - dodatkowo grafikę można przełączyć na tryb 16bitowy.

Pozdrawiam…