Gra ---- The suffering

Witam. Wie ktoś gdzie mozna znaleźć opis do tej gry. Albo wie jak przejść etap , w którym jesteśmy w dokach i jest tam nas dwóch i ten drugi cały czas do nas strzela a my do nie go nie możemy bo giniemy.

Do tych co uważają że każdy kto pisze że potrzebuje pomocy z grą musi mieć pirata to niech popatrzy na cenę tej gry w sklepie a będzie wiedział jaką mam płytę ??? !!

Z góry dzięki za pomoc.

Na Google szukałeś nie szukałes bo jako pierwsza wyskakuje stronka z forum o tej grze :stuck_out_tongue: Wynik wyszukiwania niżej:

:arrow: http://www.google.pl/search?hl=pl&ie=UT … lr=lang_pl

Saviola jak byś chociaż trochę poczytał wyniki sowjego wyszukiwania na google i to co ja szukam to byś wiedział że nie ma tego co potrzebuje. A solucje są ale nie do tego z czym mam obecnie problem.

Solucja to jest chyba do całej gry, a nie do jednej misji :?

przeczytaj początek tego co ja napisałem

Wie ktoś gdzie mozna znaleźć opis do tej gry. Albo wie jak przejść etap..............

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2997

dzięki ale tu nie ma solucji do tej gry

troszkę czasu poGoogle`owałem i nie udało mi się nigdzie znaleść solucji do tej gry!!

A ja bym chciał się dowiedzieć dlaczego u mnie nie poszła: Celeron2GHz, 256DDR, GF4 MX 440 64DDR. Czy ta gra nie działa z GF4?

Działa, tylko wymaga najnowszych sterowników. Miałem to samo. Była w grudniowym CD-Action i tam było napisane, że jeśli gra nie będzie działać, trzeba zainstalować nowe sterowniki. Dorzucili nawet stery 61.77 i dopiero po ich zainstalowaniu mi poszła.

Właśnie. ta gra chodzi na bardzo słabych komputerach (jest to jej plus)np. AMD Duron 950 Mhz i GeForce2 :smiley:

co to za link??

Dlatego jako OT kasacja

miales pytanie jak zabic tego typka tam w dokach ktory z potwora zmienia sie w cibei czyli w postac ktora ty grasz poprostu sam zmien sie w potwora i go poprostu potjnij i juz to ci zajmie ulamek sekundy i po wszystkim tak nawiasem mowiac to filmik to sugeruje pozdrawiam