Gra Valorant się zawiesza lub wyłącza

Witam,

Mój problem polega na tym, że najpierw gra Valorant mi się wieszała lub chyba wyłączała? Miałem taka akcje że gość wszedł pod celownik i po zabiciu gra stanęła dęba. Pomagał tylko restart komputera lub jak się udało CTRL+ALT+DEL. Napisałem support do Riotu i odpisali:
“Przykro mi że akurat na ciebie musiało trafić. Takie problemy jak opisujesz są najczęściej związane niestabilnym połączeniem internetowym i wiem że mogą powodować dosyć wysoki poziom stresu podczas gry.”

Zrobiłem cały przebieg zaleceń z DNS.

Po czym wyskoczył mi komunikat “Zabrakło pamięci video” i zdążyłem doczytać czy coś i zrestartowałem komputer.

Problem zapewne leży po stronie karty graficznej.

i5-8400
Palit GTX 1060 JetStream 6GB
ADATA 8GB 3000MHz
XFX 550W
Windows 10

@edit
Sterowniki są zaktualizowane do najnowszych.

Jak często zdarza ci się to? Gram czasami na dużo, dużo słabszej konfiguracji i zero problemów jakichkolwiek.

Raz na kilka meczy. Dziś mnie wyrzuciło w 1 grze w 1 rundzie i później był spokój. Mój kolega ma gtx 970 czy tym podobny i też nie ma problemów. Ale jest to uciążliwe jak gram mecz i muszę robić szybki restart systemu. To jest jedyna gra która mi to robi.

@edit
Zrobiłem czysty reinstall sterowników i po 3h czy 3,5h. Wyskoczył error jak miałem włączoną grę i surfowałem po internecie. Poniżej przedstawie screeny.


To było gdzieś 21:40, a w czasie dnia o 15 w trakcie meczu, akcji wyskoczył error “zabrakło pamięci video…” coś tam dalej nie doczytałem i odłączyło monitor. To zrestartowałem szybko PC. Czy to oznacza koniec mojej karty graficznej?

Pełna reinstalacja gry nie pomogła z usuwaniem wszystkich folderów.

Pożyczyłem GTX 970 4GB MSI od kolegi, po kilku godzinach grania zwiesiło mi grę jak wskakiwałem do okienka ze skrzynki. Dodam, że mój kolega ma starszego kompa, kartę gtx 960/970, słabszy procesor i pewnie więcej niż 8GB RAM nie ma. A gra chodzi mu normalnie. A ustawień nie zmieniał graficznych, więc również gra na średnich.

Ma ktoś jakieś sugestie co mogę zrobić żeby to zwalczyć?

Sprawdziłem pamięci MemTestem86 - jedną kość 2 cykle i drugą kość 11 cykli przez noc i wyszło 0 błędów.

Czymś obciążyć procesor? Co mogę jeszcze sprawdzić? Proszę o pomoc.

Ile masz wolnego miejsca na dysku/dyskach?

C: 123GB z 267GB
X: 165GB z 1,31TB

Mam raport HWmonitor po 2-3 grach i jak wyrzucił mi błąd, ale nie dało się zminimalizować gry tylko musiałem zrobić po wyłączeniu. Następna zwiecha nie pozwoliła nic zrobić i musiałem restartować komputer. Niestety screena nie posiadam.

Log po 2-3 grach http://www.wklejto.pl/863620
Log po crashu gry http://www.wklejto.pl/863621

Test z UserBenchmark - https://www.userbenchmark.com/UserRun/34466751

Temat rozwiązany.

Proszę o zamknięcie.