Gra w javie- problem z minimalizowaniem

No więc mam pewien problem z grą Wakfu. Jest to gra zaprogramowana w Javie, nie ma ona za dużych wymagań a mój komputer raczej je spełnia. Myślę ,że to wina komputera/oprogramowania bo nikt inny takich problemów nie ma.

Jeśli odpalę sobię tylko tą gierkę to mogę sobie spokojnie grać. Problem pojawia się wtedy gdy spróbuję przełączyć okno (alt-tab) czy ją zminimalizować. Gdy chcę spowrotem powiększyć czy wrócić do jej okna to prawie zawsze jest już to niemożliwe. Mimo przełaczenia na to okno gra sie nie wyswietla, tak jakby sama ramka…

Tak to wygląda gdy chcę przywrócić grę po alt-tabie

problemui.png

Jak widać, gra jest włączona ale widać tylko to co się dzieje za grą ( w tym wypadku przeglądarka), ekran nie reaguje na kliknięcia dopóki nie klinę alt-tab jeszcze raz.

Gra tak jakby dalej działa , bo słychać co się dzieje, ale nie mogę dalej grać, nic nie widzę i gra nie reaguje na klik.

Wie ktoś z czym może się to wiązać? Szukałem na różnych stronach dotyczącej tej gry to nikt czegoś takiego nie ma… Jest to strasznie uciążliwe, często MUSZĘ przełączyć i będzie to oznaczało ponowne uruchomienie gry. A skoro jest to mmo to wiadomo, wiąże się to ze stratami. Mogę nie mieć NIC włączone, żadnych programów a i tak przy minimalizacji tak się dzieje…

Co dziwne, na o wiele gorszym komputerze w szkole, gra działa perfekcyjnie.