Gra w klimatach Piratów z Karaibów

Hej, chciałbym się zapytać o to czy ktoś z was zna może jakieś gry w klimatach Piraci + fantasy, morskie legendy. Wiem że mogę samemu poszukać na Steamie, ale jednak wolę poradzić się kogoś kto w te gierki grał, ponieważ przejechałem się już na ACIV i Risen 2, na obrazkach i trailerach wyglądały obiecująco a nie zachwyciłem się. Gry na licencji Piratów z Karaibów te które były dostępne na PC, bo nie mam żadnej konsoli już kupiłem i ograłem, były świetne. Gatunek dowolny. Z góry bardzo dziękuje.

Sea of Thieves

Ta gra niestety wymaga Windowsa 10/Xboxa, a ja wciąż gnije na Windows 7. Ale dziękuje za odpowiedź.

Nie wiem czy to cie zadowoli ale
Assassin’s Creed IV: Black Flag ma z tych klimatów trochę na wodzie trochę na lądzie.

Wkrótce ma wyjść gra Skulls & Bones

Sea dogs :slight_smile:

Z całym szacunkiem ale Assasin Creed IV: Black Flag, to pierwsza gra która przychodzi na myśl każdemu jeśli chodzi o gry z piratami. Ta gra jest dla mnie taka nijaka, grafika i muzyka są świetne, bitwy morskie bardzo przyjemne, ale całkowicie niszczy klimat ta cała akrobatyka charakterystyczna dla gier AC oraz te wstawki z współczesności i durne zagadki które trzeba w niej wykonywać.

Nie wiem, czy mogę liczyć na Skull & Bones. https://www.ppe.pl/news/145783/skull-bones-kosz-cisza-ubisoft.html

Sea Dogs wygląda obiecująco, niedroga i dosyć stara co dla mnie jest plusem.

Grzebiąc w starych płytach znalazłem grę Port Royale 2, ale to nie jest dokładnie to, jest niby klimat XVI-wiecznych Karaibów szkoda że bez żadnych elementów fantastycznych, ale to gra o byciu kupcem, z piratami można tylko walczyć.

Na forum o serwerze Minecrafta, ktoś wysłał mi link do stronki o piratach, gdzie ktoś zrobił spis gier. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, wyśle tutaj link jeśli ktoś również poszukuje takiej gry: http://brethrencoast.com/Pirate_Games.html

Tak samo uważam że to Assasin Creed.
Poza tym protagonista sam walczy, posługując się uzbrojeniem takim jak kusza, sztylety, noże, miecze, topory czy młoty. Do tego bohater jeździ konno i eksploruje lokacje, w widowiskowy sposób wspinając się po dachach i ścianach budynków.
Na przestrzeni kolejnych części cyklu gracze trafiają do różnych okresów historycznych i lokacji rozrzuconych po całym świecie.

Dzięki za nieco spóźnioną odpowiedź, jednak opisałem już swoje zdanie o Black Flag. Mam wrażenie że opisujesz zupełnie inną cześć Assasin Creed, ponieważ jestem przekonany że w IV nie ma kusz, toporów, młotów ani jazdy konnej.