Gra warcaby z wykrzyknikiem


(Malkam255) #1

Proszę o pomoc, :oops: namiętnie gram w warcaby, od jakiegos czasu pokazuje mi się przy ramce z warcabami malutki wykrzyknik i pionki śmigaja, jak chcą, myszka niewiele ma "do powiedzenia", chcę zapytać, czy ktoś ma również ten problem?,czy to może u mnie w laptopie cos jest źle? W warcaby gram poprzez Kurnik pl.a laptop mam z Vistą.

Dziekuję za pomoc.

Gosia


(slawex1983) #2

Odinstaluj środowisko Java, ściągnij nową wersję i zainstaluj. Spróbuj też użyć innej wersji przeglądarki internetowej.


(Malkam255) #3

Od tygodnia "walczę" z ta javą, proszę mi podpowiedzieć, jaką mogłabym ściągnąć przegladarke internet.? gdyz niebardzo sie znam. :frowning:

Gosia


(slawex1983) #4

Proszę pobrać i zainstalować jedną z poniższych:

Firefox:

Opera:

http://www.opera.com/portal/choice/?language=pl

Internet Explorer:

http://www.microsoft.com/poland/windows ... fault.mspx

Chrome:

http://www.google.com/chrome?hl=pl


(Malkam255) #5

Zainstalowałam Mozilla Firefox i jest OK, natomiast w warcabach nadal jest znaczek wykrzyknik, to mi specjalnie nie przeszkadza, ale jest źle, bo pionki nie reagują na myszkę, tylko przestawiają się, jak sama chcą i ciągle przegrywam. :oops: Wyrzuciłam z panelu sterowania javę i chciałam pobrać starszą wersję, ale się nie da, albo ja coś źle robię.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Gosia


(slawex1983) #6

Czyli jest dobrze, czy nie? Czy problem występował od zawsze?


(Malkam255) #7

Z Mozilla Firefox jest dobrze, natomiast dalej jest źle z grą warcaby, ten sam "wykrzyknik" mnie nęka, jak wcześniej pisałam, sam wykrzyknik, to głupstwo, ale pionki poruszaja się niestabilnie, tak, jak chcą, nie mam "władzy" nad nimi i przegrywam :oops:

To jest od jakiegoś czasu, próbowałam juz ściągać różne javy i nic, gdzieś na forum wyczytałam,że ktoś też ma taki problem, nie umiem sobie z tym poradzić i dlatego proszę. Ja zauważyłam to chyba od czasu, kiedy wgrałam na nowo Vistę do laptopa z płytki Recovery, ale wszystko inne dobrze mi działa, więc, to może nie tu wina? nie wiem.

Dziękuję za pomoc. Gosia


(slawex1983) #8

Nie wiem jak pomóc. Wykrzyknik u mnie też występuje. Na pewno włączasz się do gry? Dziwne, żeby pionki same się poruszały. Może to gra ktoś inny?


(Malkam255) #9

:smiley: he, he, he rozbawiłeś mnie, to napewno ja gram he,he, robie to od kilku lat.

Trudno, musi tak zostać, ale dziekuję za chęć pomocy.

Pozdrawiam Gosia :smiley:


(slawex1983) #10

No cóż. Różnych ludzi spotykam na forum. Przepraszam, że podejrzewałem o coś takiego :slight_smile: