Gra wieloosobowa w fifa 2005

(Rufuse) #1

No mam taki problem chce zagrac z kumplem w fife przez siec. łaczymy sie zaczynamy gre ale gra chodzi bardzo wolno. kompy sa ponad 2ghz karty 128mb i po 512RAM wiec to chyba nie kompów wina pozatym jestesmy polaczeni przez router wiec polaczenie mam 100 mb co trzeba zrobic?? gra chodzi jak by byla odpalona na wolnych kompach a tak nie jest wiem ze vice city trzeba bylo zainstalowac programik i wtedy dobrze to chodzilo. POMOCY! !!

(Czr R1) #2

Może macie włączone firewalle :?

(Rufuse) #3

wlasnie nie mam wszystko wylaczone mamy tylko polaczenie miedzy soba internet tez odlaczony. Nic nie ma.

(Czr R1) #4

Może przeskanujcie obaj ad-ware system i antywirusami może Wam jakiś syf na kompie siedzi

(Rufuse) #5

nie kompy czyste. Inne pomysły??

(Chees) #6

Może trzeba zmienic szybkość gry.

(Czr R1) #7

Też tak może być jeden kumpel który robił grę właśnie miał ustawioną na szybko i mi też tak gierka zasuwała, więc zobaczcie jeszcz również tę opcję bo to może być ona :wink:

(Rufuse) #8

Super pomogło ale jest jeszcze sprawa taka ze jak strzeli sie bramke tracimu polaczenie czy to moze byc wina routera?? a moze inne sugestie. Dzieki i pozdrawiam :smiley:

(Czr R1) #9

Ja też tak mam ale nie raz jak wyłaczyłem firewalla to ten problem prawie zanikł

(Rufuse) #10

a mam jeszcze pytanko próboalismy polaczyc sie bezposrednio bez routera przez skretke ale cos nam nie szlo da sie wogóle tak polaczyc?? :o

(Czr R1) #11

Ja też się próbowałem tak łączyć z kolegą i nie wychodziło :slight_smile:

(Rufuse) #12

ok dzieki wielkie :slight_smile: