Gra wieloosobowa w fifa 2005

No mam taki problem chce zagrac z kumplem w fife przez siec. łaczymy sie zaczynamy gre ale gra chodzi bardzo wolno. kompy sa ponad 2ghz karty 128mb i po 512RAM wiec to chyba nie kompów wina pozatym jestesmy polaczeni przez router wiec polaczenie mam 100 mb co trzeba zrobic?? gra chodzi jak by byla odpalona na wolnych kompach a tak nie jest wiem ze vice city trzeba bylo zainstalowac programik i wtedy dobrze to chodzilo. POMOCY! !!

Może macie włączone firewalle :?

wlasnie nie mam wszystko wylaczone mamy tylko polaczenie miedzy soba internet tez odlaczony. Nic nie ma.

Może przeskanujcie obaj ad-ware system i antywirusami może Wam jakiś syf na kompie siedzi

nie kompy czyste. Inne pomysły??

Może trzeba zmienic szybkość gry.

Też tak może być jeden kumpel który robił grę właśnie miał ustawioną na szybko i mi też tak gierka zasuwała, więc zobaczcie jeszcz również tę opcję bo to może być ona :wink:

Super pomogło ale jest jeszcze sprawa taka ze jak strzeli sie bramke tracimu polaczenie czy to moze byc wina routera?? a moze inne sugestie. Dzieki i pozdrawiam :smiley:

Ja też tak mam ale nie raz jak wyłaczyłem firewalla to ten problem prawie zanikł

a mam jeszcze pytanko próboalismy polaczyc sie bezposrednio bez routera przez skretke ale cos nam nie szlo da sie wogóle tak polaczyc?? :o

Ja też się próbowałem tak łączyć z kolegą i nie wychodziło :slight_smile:

ok dzieki wielkie :slight_smile: