Gra z androida na Win 8.1


(Herosiatko) #1

Witam, na smartfonie z andoidem mam grę (star wars), z tego co wiem w win 8.1 w sklepie jest taka aplikacja i można ja pobrać za free. Czy istnieje możliwość przeniesienia gry ze smartfona na laptopa tak abym nie stracił danych (żebym nie musiał zaczynać gry od nowa :confused: ). Chcę po prostu mieć tą grę na laptopie, bo na smartfonie za mały ekran.


(sert) #2

A czy ta gra nie obsługuje zapisu w chmurze np. przez logowanie się z FB? Jeśli tak to wystarczy się zalogować, przesłać save do chmury i potem zrobić to samo na kompie, tylko pobrać save.


(Herosiatko) #3

Nie wiem, nie znam się na tym. Gra to Star Wars: Commander.


#4

Cześć.

W aplikacji “Sklep” w systemie Windows 10 gra rónież jest dostępna do pobrania w wersji darmowej. Po ściągnięciu gry z aplikacji “Sklep” i uruchomieniu jej, powinieneś mieć okienko z synchronizacją gry z chmury, gdzie to powinieneś przywrócić swoje save (zapisy gry).


(Herosiatko) #5

Ale żeby synchronizować ją z chmury to muszę wpierw na smartfonie dodać ją do chmury? Jak to się robi? Trzeba zakładać jakieś konto?


#6

Grając w Star Wars na smartfonie gra zapisuje Ci się automatycznie? Zawsze możesz ściągnąć ze Sklepu Windows grę i sprawdzić, czy zsynchronizuje Ci się save gry automatycznie - najlepsze rozwiązanie.


(Inkoo) #7

Mozesz tez uruchomic na laptopie emulator andrioda   http://www.dobreprogramy.pl/BlueStacks-App-Player,Program,Windows,35569.html

 

poradnik na przykładzie CoC   

http://www.mpcforum.pl/topic/1258483-tut-clash-of-clans-na-pc-i-kilka-kont/