Gra z google play - nie chce się pobrać

Witam,

Mam problem z pobraniem pliku apk gry; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magicrealms.android.test&hl=pl

Chodzi mi o tą najnowszą wersję (1.6.4.0). Jest dostępne za darmo do zainstalowania, ale za chiny nie chce mi znaleźć w g.p…

 

 

Tablet, czy smartfon? Jaka wersja Android? Pozostałe aplikacje możesz pobrać ze sklepu?

Pozostałe mogę, korzystam z emulatora Androida zwanego Bluestacks (nie wiem z jakiego korzysta Androida, chyba 4)

“Aplikacji nie można zainstalować na urządzeniu w Twoim kraju.”, mam  podpięte; Samsung S IV (GT-9500), Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P3113) i na nich też nie mogę zainstalować, bo nie widzi gry. 

Ciekawe czemu apka ma dostęp do sms …

 

Telefon brandowany ? W jakim kraju kupowany ?

Bluestacks to taki emulator androida. Chyba każda ma dostęp do sms żeby jakoś darmowa gra przetrwała. Wszystko w Polsce. Chcę tylko plik .apk najnowszej wersji, da radę? 

Bawiłem się emulatorem BS i nie miałem nigdy problemu z jej obsługą, jak i pobieraniem aplikacji ze sklepu. Pliki .apk chcesz ściągać z internetu rozumiem i odpalić je na BS?

Dokładnie tak, chcę ściągnąć plik .apk i odpalić na BS’ie, bo tej gry nie widać w aplikacji google play na BS’ie.