Gra Z Najładniejszą Grafiką

Half - Life 2 Episode Two :smiley:

Call of Duty 4 :smiley:

Nie wydaje mnie sie bo premiera jest w kwietniu 2008 8) Chyba że współpracujesz przy tworzeniu gry to respekt :slight_smile:

A ja już mam Crysis 2 od tygodnia :twisted:

Jeżeli chodzi o grę to Hitman:Blood Money miał ładną grafę :slight_smile: Oblivion, Just Cause, no i Crysis :wink:

Call Of Duty 4

nom bardziej Crysis i Lost PLanet,COD4

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: WIEDŹMIN :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Według mnie:

  • Oblivion

  • Pro Street (grałem)

  • COD 4

  • Parrarel lines

  • Krwawa Forsa

  • Unlimited

Wg. mnie :

Wiedźmin

Crysis

Gta Sa (nawet, nawet)

1.F.E.A.R

  1. Cold Fear

To są dosyć fajne gry z fajną grafą

A co myślicie o Punisherze ???

nie dość, że crysis ma taką grafike HD na za*****ście dobrych kompach to na minimalnych wymaganiach także jest zapierająca dech. szacunek dla crytek ze dali rocznym komputerom jeszcze pograć

Przepraszam ze zaryzykuje stwierdzenie, ale nie czytałem innych stron oprócz pierwszej i ostatniej ale chyba zapomnieliście o FAR CRY :smiley: i tu znowu szacunek dla crytek za to, że do ogarnięcia max detali w farcry, powstała konfiguracja komputera jakies 0.5 roku później.

Crysis

crysis, bioshock

cod4 ma grafe taką sobie :slight_smile:

far cry

crysis

bioshock

cod 4

gears of war

timeshift

Hitman blood money

CoD4

Cryshit

Farcry 2

tej gry jeszcze nie ma

najładniejszą i najbardziej dopracowaną grafikę obecnie ma CRYSIS, zresztą nic dziwnego że umie zdusić każdy układ graficzny :wink:

a możesz być i na Marsie to i tak w to nie zagrasz bo na razie gry nie ma, nie ważne gdzie byś przebywał… dobijają mnie takie głupie posty, jak kiedyś w podstawówce ktoś usłyszał tytuł gry rok przed premierą i opowiadał bzdury że jego kuzyn w USA grał bo tam już jest :lol:

Ale screeny są :mrgreen:

**************************

Skad wiesz ze to nie fake’i?

Te screeny to jak art worki wyglądają :stuck_out_tongue: