Gra zamyka się przed cutscenką

Witam,
Ostatnio robiłam format. Wszystkie gry ładnie działają, ale z jedną jest problem - za każdym crashuje się przed FMV. Gra używa plików .bk2, czy powinnam do tego pobrać Bink Video Codec czy coś innego?

Dwa pytania:

  1. Jaka gra?
  2. Gra ze Steam?

Tak, ze steam. Dokładniej Chaos;Child.
Sprawdzałam spójność plików jak i kilka razy reinstalowałam, bez skutku.

Wejdź na stonkę community tej gry i zobacz czy tak ktoś nie rozwiązał tego problemu. Przykładowo: link1, link2. Nie wydaje mi się, byś musiała pobierać dodatkowe kodeki - zwykle “paczka” z grą jest typu “all-in-one” (prędzej problemem będzie sterownik karty graficznej niż brakujący kodek).

Gdyby to był problem ze sterownikiem, to inne gry by raczej nie działały. Dla przykładu League of Legends działa mi perfekcyjnie.

Oj - to nie takie oczywiste. U mnie Vaporum czy Subnautica działały jak należy a Borderlands 2 częstował mnie “black screenem” - pomogła aktualizacja sterowników grafiki. Sterowniki bierz zawsze najnowsze ze strony producenta karty graficznej (jeśli masz stacjonarkę) lub laptopa. Ze sterownikami generycznymi nVidia/AMD może być różnie.

Mam nvidię i intel, pobrać do obu cxy tylko do nvidii?

Tylko nVidię. I najlepiej ze strony producenta karty graficznej/laptopa.

Hmmm dziwne, na stronie nie ma tej karty co ja mam
(GT 540M)
Aktualizuję z menedżera urządzeń, coś się pobiera, zobaczymy

Podaj producenta i model karty (zakładam, że masz stacjonarkę a nie laptopa) to sprawdzę.

Mam laptopa, a model wyżej podawałam - GeForce GT 540M.

@AngieYonaga
Jaki konkretnie model i marka lapka? Stery pobiera się ze strony lapka, a nie ze stron Nvidii.

Dokładnie! Celowo napisałem to kilkukrotnie w tym poście.