Gracie w gry na klawiaturze czy na padzie?

Witam, chciałbym poruszyć taki temat. Mianowicie czy wygodniej gra się Wam na padzie czy używacie klasycznego zestawu myszka+klawiatura?

Wyścigi, zręcznościówki, bijatyki, owszem na padzie, nie wyobrażam sobie gry na klawiaturze w te gry. Oczywiście żeby się nie denerwować lepiej kupić lepszego pada :slight_smile: Miałem takiego za 20 zł to katusze, ( martwe strefy, skrzypiące, zacinające się ). Ostatnio myślałem nad zakupem pada od PS2 i podłączenia za pomocą Adaptera do PC. Grałem kiedyś na nim na konsoli i w porównaniu do tego za 20zł to jak niebo i ziemia :smiley:

 

Do gier typu FPS,RPG, myszki i klawiatury nic nam nie zastąpi :slight_smile:

Ja mam taki za 20 złotych i nie narzekam. Może poza tym, że mu się łatwo gałki wyrabiają :slight_smile:

 

Tak, tu pada nic nie zastąpi…

 

Grałem na padzie w strzelaninki i odradzam bo zręczniej celować będziemy dzięki myszce.

Co do FPS i RPG, to i tak wygodniej jest na zestawie klawiatura+mysz.

mam pad i próbowałem nim grać - kicha, niewygodne mi. jakbym tym miał grać w np. TF2 to ja dziękuję, nie umiałbym nawet się poruszać, ani strzelać…

Więc jak dla mnie najlepszy “klasyczny” zestaw.

post-219427-0-87894700-1386526487_thumb.

Fifa - pad, F1 2013 - pad, wszelkie gierki sportowe - zdecydowanie pad. Pozostałe jak np Battlefield 4, w który tłukę ostatnio klawiatura i mysz.

Typowym graczem klawiatura + mysz jestem, padem to może tylko w gry samochodowe i bijatyki. Lecz już w shooterach mam sporawy problem z koordynacją gałek i przycisków.

Ja gram na padzie od Xboxa, gram na nim wszystko i nie narzekam, dla mnie był to kompromis, mam alergię na kable i używam bezprzewodowej klawy i myszy, jak wiadomo granie nie jest zbyt komfortowe na takim zestawie, dlatego zdecydowałem się na pada, nie jestem jakimś pro-gamerem stąd taka decyzja :slight_smile:

BFy na kompie myszka + klawiatura, reszta gier na Xboxie pad.

U mnie to zależy od konkretnej gry. Generalnie wolę używać pada do wszystkiego poza strzelankami. Za Chiny nie potrafie wycelować dobrze pdaem ;p

Ja miałem przez jakiś czas konsolę, ale trudno było mi się przestawić na pada. Jakoś tam dałem rade, ale mam podonie jak kolega wyżej- nie moge sie nauczyć grać w strzelanki na padzie :slight_smile: Reszta gier jakoś idzie, chociaż gra w RTSy na padzie chyba mija sie z celem ;p