[Gracze dla Graczy] Masz grę i jej nie chcesz - podziel się

 

Nie chce mi się rozpisywać - więc ja też. Wymaganie jedno - konto na forum dłużej niż miesiąc.

Oddam:

Afterfall Reconquest

wersja DVD (etui fabrycznie zafoliowane)

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=8534

Wysyłka za pobraniem.

 

Wymagania:

50 postów na forum i brak kiedykolwiek otrzymanych ostrzeżeń.

Kto pierwszy na PW, a nie otrzymał jeszcze żadnej gry w tym wątku wygrywa. :slight_smile:

Cześć .

Kody STEAM do 2 drobiazgów z bieżącego CDA:

Rats - Time is running out!

Guilty Gear Isuka

 

Ktoś chce - info na priv, nie mam żadnych wymagań - a te gierki to żaden cud … ale może ktoś zapyka.

Pozdro !

ja bym poprosił

 

No to poszły - userowi, który je dostał życzę miłej zabawy !

Witam ponownie.

Przeglądałem dzisiaj swoje “zasoby”  i znalazłem dwa kody na gry, które mam już przypisane na Steama - tak więc są one niewykorzystane, a gierki których dotyczą są naprawdę zacne :

 

  1. King’s Bounty Wojownicy Północy - kolejny tytuł ze znanego cyklu, który swój reboot miał w 2008 doskonałą “Legendą” , co prawda nie dorównuje on - moim skromnym zdaniem - wspomnianej “Legendzie” ale to nadal od kilkudziesięciu do stu kilkudziesięciu godzin naprawdę świetnej rozrywki.

  2. Alien Rage - strzelanka w stylu future ale zrealizowana na modłę staroszkolnych klasyków z lat 90tych. Naprawdę konkretna rozwałka w wysokim tempie - dla odstresowania od wszechobecnych salutów, wzdychania za poległymi i nachalnej propagandy - jak znalazł. UWAGA - wymaga sprzętu przynajmniej ze średniej półki !

 

Obydwa tytuły przeszedłem i obydwa nie zawiodły. Zwłaszcza King’s Bounty.

 

Jak ktoś che - piszcie na priv.

 

Natomiast z mojej strony mała prośba - jak by ktoś miał niewykorzystane kody na : Wargame Airland Battle/Red Dragon, World in Conflict albo Men of War Assault Squad 2 - już wie gdzie ma je podrzucić :slight_smile:

 

miłej zabawy :wink:

Ma ktoś nie zużyty kod do Red Faction Gurrelia

Poszło .

Userze, który dostałeś te kody - wyślij inf czy wzystko OK

Wszystko OK. kody działają. wielkie dzięki :smiley:

Ciesze się :slight_smile:

Pytałem dlatego, bo w płytach lubi mi grzebać siostrzenica - a że ma 11 lat, to różne cuda się mogły dziać :-I

 

Pozdro !

Oddam Kluczyk Steam do Gry GRID (PC) - oddany użytkownikowi @wesoly82

Zapraszam do kontaktu na PRIV.

Warto dodać, ze gra jest do zgarnięcia za darmo w HumbleBundle

No właśnie zgarnąłem - tylko zapomniałem że Tu go dostałem… 

Też mam do oddania GRID’a, rozpędziłem się, zapominając, że mam go w kolekcji. Wymóg min. 10 postów.

Kontakt na priv.
Oddane użytkownikowi Assasin z Gothica

 

Ja chętny :slight_smile:

Jaka platforma Steam?

 

A ile jest platform Steam?

Jeśli jeszcze komuś się kurzy Grid to poproszę :slight_smile:

 

Poszło do @wesoly82 na PRIV - UDANEJ ZABAWY !

dziękuję bardzo :slight_smile:

 

Po prostu przecinka nie wstawiłem. Po powinno tak być "Jaka platforma, Steam? :smiley:

Bo równie dobrze ta gra mogła być na Uplay-u bądź Orginie :wink: