[Gracze dla Graczy] Masz grę i jej nie chcesz - podziel się

Niejednokrotnie rozdawaliśmy klucze do gier na forum, przeważnie były to klucze z Humble Bundle, nie oczekujemy za nie zapłaty, wystarczy zwykłe: dziękuję!

Chciałbym rozpocząć wątek, w którym każdy kto ma jakiś zbędny klucz, chciałby go oddać komuś, możesz to tu zrobić, nie chciałbym narzucać żadnych sztywnych zasad, prosiłbym jednak o unikania rozdawania kluczy Użytkownikom, którzy otwarli konto na forum tylko dla zgarnięcia gry, osobiście zawsze ustawiam limit, minimum, 100 postów dla zgłoszenia, wydaje mi się to sprawiedliwe, jednak nie będę nikomu forsował takiego zachowania: Twój klucz - Twoje zasady.

Proszę stosować się do tych zasad podstawowych:

  • Klucze proszę przekazywać na PW.
  • Proszę określić platformę, ilość kluczy.
  • Proszę unikać zbędnych dyskusji w tym wątku, ma on służyć rozrywce a nie dyskusji, ewentualne niedomówienia proszę wyjaśnić na PW.
  • Proszę informować w wątku przez przekreślenie tytułu gry (Wiedźmin Iksiński) i dodanie nicka osoby, która dostanie klucz.
  • Proszę nie próbować oszukiwać, handlować, takie zachowania zostaną natychmiast “nagrodzone”.
  • Zastrzegam sobie prawo zmiany/doprecyzowania zasad, jeżeli masz pomysł to -> PW do mnie.

Na dobry początek wątku mamy dwie ciekawe gry, dzięki uprzejmości @adamk1985 

  1. Wiedźmin 1 (wersja PC) GBM
  2. Wiedźmin 2 Zabójcy Królów (wersja PC) tosiekbu

Obie gry w wersji GOG, zasady są proste: kto pierwszy ten lepszy, jeden User - jedna gra, ale masz minimum 100 postów na liczniku, zapraszam!!

1 polubienie

Wiedźmin 1 wersja PC, GBM.

 

 

Szybko poszło :smiley: klucz na PW :wink:

Dzięki ;d

Ja wiem że już skorzystałem kiedyś, ale wiedźmin 2 spoko gierka kiedyś był dostępny właśnie na gogu wersja na tydzień ale nie nagrałem się zbytnio miałem jeszcze słabego kompa jeżeli byłaby możliwość poproszę, Również zrozumiem jak już wyczerpałem limit.

Pierwsza partia gier szybko się nam rozeszła, gratuluję, mam nadzieję, że będzie więcej!!

Super, cieszę się że inicjatywa ruszyła. Wielkie podziękowania dla @Semtex

Udanej Zabawy !

I Niech ten łańcuch trwa…

Halo Halo, 

Do “oddania” 2 pakiety trzech gier od SEGI (promocja Make War Not LOVE):

2 x 3 pack (Gunstar Heroes, Renegade Ops i Viking: Battle for Asgard)

Są to kody na platformę Steam.

Zasady j.w. proszę o info - kluczyk pójdzie na PW

Ja poproszę, takich klasyków to aż wstyd nie zabrać.

Więc i ja się zgłoszę :wink:

Kluczyki poszły:

Gunstar Heroes, Renegade Ops i Viking: Battle for Asgard)@Giiixxxx6

Gunstar Heroes, Renegade Ops i Viking: Battle for Asgard) -  @MacGregor

 

dzięki i miłej zabawy !

Siema oddam half-life 2 na steam jako gift :slight_smile: posiadam tylko jeden wiec kto pierwszy ten lepszy :slight_smile:

Ja sie zgłoszę. Znowu o ile to nie kłopot :wink:

Do zgarnięcia dwa pakiety trzech gier od SEGI (promocja Make War Not LOVE) - dostałem przypominajkę, że to ostatnia szansa na ich aktywację:

1x Binary Domain + Streets of Rage II + Condemned: Criminal Origins (klucz Steam)

1x Gunstar Heroes + Renegade Ops + Viking:Battle for Asgard (klucz Steam)

Tak jak myślałem - SEGA mi zrobiła psikus wysyłając przypomnienie z kodami które już zostały aktywowane. Przepraszam za zamieszanko… :wink:

Owszem, aktywowałem już jakiś czas temu.

A ja też dostałem kod od Segi na Make War Not Love 3 - kto pierwszy ten lepszy na PW :slight_smile:

Miałby ktoś SW Rebellion z aktualnego HB?

Kody z najnowszego CDAction:

Smite - bogini Sol i skórka Supernova

Armored Warfare - Obiekt 430 i 7 dni premium (do 31.08.16)

Zapraszam na PW. Kto pierwszy ten lepszy.

Witam. Mam trzy klucze steam do rozdania. Final Fantasy VIII,  Final Fantasy XIII-2 i Quantum Conundrum. Dodatkowo mam dwa kody na 20% zniżki na Just Cause 3 i Rise of the Tomb Raider w SquareEnix store. Chętnych proszę pisać na prv. Kody zniżkowe ważne do 31 marca.

Witam

nie mam jeszcze 100 postów ale jestem od kwietnia zarejestrowany no i chcę się pozbyć klucza mianowicie 

kodu startowego do WoT-a (prezent od Wargaming dla tych którzy byli na Mistrzostwach Świata)

kod zawiera:

+1 SLOT DO GARAŻU

1000 GOLDA

7 DNI PREMIUM

oraz czołg ter II T2 litght

chętni na PW

kto pierwszy ten lepszy

UWAGA!!! kod jest startowy trzeba go podać przy zakładaniu konta Wargaming, jeśli ktoś je posiada to nie może go wykorzystać