Graficzna, Ram?

Mój problem jest następujący: w czasie gdy gram, obraz mi nagle “staje”, komputer nie reaguje na żadne komendy, dźwięk słychać przez jakieś kilkanaście sekund po czym się zacina.

Czasami pokazuje mi się czarny ekran na którym jest dziwny, rozmazany znak coś w kształcie talerza, wtedy mogę wyjść z gry, po resecie jest wszystko dobrze (oczywiście na jakiś czas), po tym błędzie włączyłem Counter-Strike (nie restartowałem od czasu błędu)

Tu mogłem także wydawać komendy.

Parametry:

2x 256 ram (jedna kingstoona, drugiej nazwy nie pamiętam)

K. Graf - GeForce 3 Ti 200 (128mb) Sterowniki do graficznej ForceWare Nvidii 81

Mam win XP SP2.

Muszę jeszcze dodać, iż komputer przeszedł kilka zawałów ( 1. Popsucie się zasilacza, 2. Płyty głównej, zasilacza - z winy drukarki)

Nie jestem żadnym overclockerem, używam sprzętu na fabrycznych ustawieniach.

Z góry dziękuje za pomoc.

Za wszystkie ewentualne błędy przepraszam.

Problem rozwiązany, dzieki Wigrus. To jednak był ten kurz. (Wczesniej bylem pewien, że go nie ma.)

sprawdz karte graficzna na innym kompie bo to moze być jej wina.Ewentualnie sprawdz czy karta jest dobrze wciśnięta w slot AGP

Sprawdź temp. karty, przeczyść ją z kurzu, jak ma radiator to nałóż wiatrak, albo daj jakiś nawiew.

A zasilacz to jaki się ma?

zasilacz mam Modecom 400W (ATX 2.0).

Temp w normie - radiator + wiatraczek Tytana.

Zmień lepiej na fortrona 350 W (50 zł na allegro)

Zobacz czy dobrze siedzi w slocie,sprawdz na innym kompie czy tak samo jest. Jakie są temperatury ? Podkręcałeś ją ? Jak tam chłodzenie ?

Zmień wielkość screena