Grafik albo pirotechnik

Hey.

Jestem ciekaw jakie szkoly musze ukonczyc by zostac grafikiem (chodzi mi o tworzenie postaci np. do gier itd.) lub pirotechnikiem :slight_smile:

jestem teraz w 2 gim.

Pozdro

jak na mój gust to dość rozbierzne kierunki :rotfl:

Jeśli chodzi o grafika to w LO klasa informatyczna, ale tworzenie postaci to wystarczy sie tylko troche tego poduczyć, tego tzn języku; niestety nie wiem jakiego bo jeszcze tak sie nie znam :slight_smile:

No wiem , ale mam ochote tworzyc jakies postacie itd. i takze wysadzac rozne rzeczy :stuck_out_tongue: Troche to dziwne ale raczej pojde na grafika :slight_smile:

S_e_B_a: :x

Axel_14: grafika postaci to jak się nie myle Grafika 2D - teksturowanie etc. chyba że chodzilo ci o robienie szkieletów i na to nakładanie tekstur to już 3D dokładnych nazw nie powiem CI bo nie interesowałem się tym tak dokładnie.

TaOs Chodzi mi o tworzenie 3D , wiec jakie szkoly mushe skonczyc by bez wiekszych problemow na taki zawod sie dostac ?

http://www.3d.pl/wwwboard/10924.htm

Patrzyłeśw googla ? :stuck_out_tongue:

elektryk może być :stuck_out_tongue:

po pierwsze programy typu: max, maya, photpshop itp.

i zadanie domowe: “Katedra II”

a tak poważnie to są szkoły związane z taką profesją…

choć teoretycznie umiejętności (chyba przynajmniej na razie) liczą się najbardziej tym bardziej że masa ludzi robi jako “wolny strzelec”, co ma dobre i te gorsze strony.

Powodzenia

A pirotechnikiem, to możesz zostać w służbach specjalnych, wojsku, budownictwie, górnictwie…

Piromanem możesz zostać nawet bez specjalnej szkoły.

Oki , dzieki wszystkim za odpowiedzi :slight_smile:

A jak Jaś Fasola malował mieszkanie ???

Jeśli to było w kategorii żart - to nie ma sprawy. Jeśli nie to :x

Piroman jest osobą (zazwyczaj chorą), która czerpie przyjemność z podpalania dla samego podpalania. Nie ważne jest dla niej, czy to ma sens czy nie, czy ktoś zginie, czy spowoduje to nieszczęście.

Pirotechnik - jest specjalistą od używania ładunków wybuchowych

nie będe cicho !!

Na drabinie :wink:

Monczkin , więc nie ma sprawy :wink: