Grafik albo pirotechnik

(Axel 14) #1

Hey.

Jestem ciekaw jakie szkoly musze ukonczyc by zostac grafikiem (chodzi mi o tworzenie postaci np. do gier itd.) lub pirotechnikiem :slight_smile:

jestem teraz w 2 gim.

Pozdro

(S E B A11) #2

jak na m贸j gust to do艣膰 rozbierzne kierunki :rotfl:

Je艣li chodzi o grafika to w LO klasa informatyczna, ale tworzenie postaci to wystarczy sie tylko troche tego poduczy膰, tego tzn j臋zyku; niestety nie wiem jakiego bo jeszcze tak sie nie znam ^_^

(Axel 14) #3

No wiem , ale mam ochote tworzyc jakies postacie itd. i takze wysadzac rozne rzeczy :stuck_out_tongue: Troche to dziwne ale raczej pojde na grafika :slight_smile:

(Dod) #4

S_e_B_a: :x

Axel_14: grafika postaci to jak si臋 nie myle Grafika 2D - teksturowanie etc. chyba 偶e chodzilo ci o robienie szkielet贸w i na to nak艂adanie tekstur to ju偶 3D dok艂adnych nazw nie powiem CI bo nie interesowa艂em si臋 tym tak dok艂adnie.

(Axel 14) #5

TaOs Chodzi mi o tworzenie 3D , wiec jakie szkoly mushe skonczyc by bez wiekszych problemow na taki zawod sie dostac ?

(Dod) #6

http://www.3d.pl/wwwboard/10924.htm

Patrzy艂e艣w googla ? :stuck_out_tongue:

(Z35ikr) #7

elektryk mo偶e by膰 :stuck_out_tongue:

po pierwsze programy typu: max, maya, photpshop itp.

i zadanie domowe: "Katedra II"

a tak powa偶nie to s膮 szko艂y zwi膮zane z tak膮 profesj膮.......

cho膰 teoretycznie umiej臋tno艣ci (chyba przynajmniej na razie) licz膮 si臋 najbardziej tym bardziej 偶e masa ludzi robi jako "wolny strzelec", co ma dobre i te gorsze strony.

Powodzenia

(Monczkin) #8

A pirotechnikiem, to mo偶esz zosta膰 w s艂u偶bach specjalnych, wojsku, budownictwie, g贸rnictwie...

(Centrumopowiastek) #9

Piromanem mo偶esz zosta膰 nawet bez specjalnej szko艂y.

(Axel 14) #10

Oki , dzieki wszystkim za odpowiedzi :slight_smile:

(Jerzyborkowski) #11

A jak Ja艣 Fasola malowa艂 mieszkanie ????

(Monczkin) #12

Je艣li to by艂o w kategorii 偶art - to nie ma sprawy. Je艣li nie to :x

Piroman jest osob膮 (zazwyczaj chor膮), kt贸ra czerpie przyjemno艣膰 z podpalania dla samego podpalania. Nie wa偶ne jest dla niej, czy to ma sens czy nie, czy kto艣 zginie, czy spowoduje to nieszcz臋艣cie.

Pirotechnik - jest specjalist膮 od u偶ywania 艂adunk贸w wybuchowych

(S E B A11) #13

nie b臋de cicho !!

Na drabinie :wink:

(Centrumopowiastek) #14

Monczkin , wi臋c nie ma sprawy :wink: