Grafika 3D nie dziala

Witam, nie dziala mi grafika 3D podczas uruchomienia jakiejkolwiek gry wyswietla sie komunikat “sorry your system does not support 3D graphics plese check your hardware and system configeration then try again”

Gdy probuje zobaczyc jaka mam karte graficzna pisze pisze: Standardowa karta graficzna VGA.

Pobralem program Everest i gdy patrze na karte graficzna widze tylko tyle:http://imageshack.us/photo/my-images/135/sdsal.png/

Jest jakas rada na to.?

Dla admina: nie pisze polskich wyrazow poniewaz mam problem z ALT.

nie masz zainstalowanych sterowników. Poszukaj sterowników do karty graficznej ati mobility radeon i je zainstaluj

Tylko problem teraz jakie sterowniki wyszukac… Sciagam cos ale czy bedzie to dobre, nie wiem. Mam nadzieje ze karta mi nie siadzie jak zainstaluje zle sterowniki… :wink:

Brakuje podstawowej informacji: do jakiego systemu operacyjnego szukamy rozwiązania: XP? Vista? 7?

Jeśli XP, to sterowniki masz na stronie lenovo: Download Drivers & Software

W przypadku nowszych windowsów, trzeba trochę inaczej pokombinować, ale musimy wiedzieć, czy to Vista, czy 7.

Przy okazji, poza konkursem, jakie to gry próbujesz na tym uruchomić?

Do tej karty Win7/Vista ? Musiałby być samobójcą :wink:

Możliwe, że gry w które grasz nie wspierają kart mobilnych (sprawdź wymagania poszczególnych gier) i nawet mając sterowniki nic nie zdziałasz.

Oj tam, w świecie komputerowym nie ma tak kardynalnych stwierdzeń. Radek 7500 daje się doprowadzić do działania na Viście i 7 i to za pomocą dostarczonych przez microsoft w windowsie sterowników dla Radeona 9000 series. Jak nie działa, to można próbować Omega Driverów. To, że ze względu na sprzętową zgodność z DirectX 7 “prawie” awykonalne jest zmusić osterownikowaną 7500 do wyświetlania Aero czy gier 8 letnich i młodszych (DirectX 9), ale w Heroes III da się na niej grać :slight_smile:

Sprawdź sterowniki :

Radeon Omega Drivers 3.8.252 lub ATI Catalyst 5.8

Zainstaluj DirectX 9.29 Redistributable

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c

System to windows 7, nie ja go instalowalem, zainstalowalem jakies stery do karty ale nie widze dalej nazwy karty w ustawieniach i blad mi sie dalej pojawia. A gra to Metin2 (nie duze wymagania.)

Jeżeli tj. system Windows 7 to nie instaluj p/w sterowników które podałem.

Zainstaluj odpowiednie sterowniki Chipset do swojej płyty głównej oraz do karty graficznej…

Miałem Radeon 9200 SE i z tego co wiem to nie działa na Windows 7 /brak sterowników/.

Jedynie po pewnych kombinacjach/modyfikacjach.

Masz jeszcze starszą i mogą być poważne problemy :frowning:

W Menedżerze urządzeń masz Sprzętowa obsługa DirectX - DirectX v7.0 , z jakiej racji jak na Windows 7 powinno być DirectX 11 :?:

Na Windows XP jest nowszy niż DirectX v7.0 - DirectX 9.29 Redistributable ?

Czy na pewno masz Windows 7 ?

Oryginalny system ?

Ze screena widzę że to jest chyba XP :wink:

Z tego co widzę to na tym komputerze mam DirectX 11. Tzn. na tym screenie jest widocznie napisane v7 ale gdzieś ostatnio widziałem że to 11 a z systemem to na pewno win 7… oryginalny tez jest :slight_smile:

Jest jakaś szansa żeby ten komunikat mi nie wyskakiwal przy kazdym uruchomieniu.?